Łukasz Szewczyk02.07.2018 (12:24)1 komentarz

Kultowy serial "Piknik pod Wiszącą Skałą" w nowej odsłonie od sierpnia w Canal+

Po ponad czterdziestu latach od premiery niezapomnianego filmu Petera Weira, "Piknik pod Wiszącą Skałą"wraca na ekrany w serialowej wersji. W jednej z głównych ról znana z "Gry o tron" czy "Igrzysk śmierci" Natalie Dormer. Premiera w sierpniu w Canal+ i Canal+ Seriale.
"Piknik pod Wiszącą Skałą"
"Piknik pod Wiszącą Skałą" to ekranizacja powieści z lat 60. XIX wieku autorstwa Joan Lindsay o tym samym tytule. Historia urzekła twórców filmowych i ponad sto lat później doczekała się ekranizacji w reżyserii Petera Weira ("Truman Show"). Dziś, w zupełnie nowej wersji, z rewelacyjną obsadą, dostępna jest również dla miłośników seriali. W produkcji określonej mianem nowej fali kina australijskiego zagrają m.in. Natalie Dormer ("Gra o tron"), Lola Bessis ("Pan i pani Adelman") oraz Lily Sullivan ("Romper Stomper").
Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) przybywa do Australii i zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. W bezchmurny wieczór 1900 roku, w dniu Świętego Walentego, pozwala chętnym uczennicom zorganizować piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) zrzucają swoje gorsety i wraz z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wyruszają w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia młode kobiety znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć tylko jedną z nich. Niestety, nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

Premierowe odcinki serialu "Piknik pod Wiszącą Skałą" w czwartki, od 2 sierpnia 2018 roku, na antenie Canal+, a także od poniedziałku, 6 sierpnia w Canal+ Seriale.

Komentarze (1 - 1 z 1)

ILe trzeba zapłacić w upc
 0