Łukasz Szewczyk04.07.2018 (14:36)brak komentarzy

Premierowe wakacje w MiniMini+ i teleTOON+

Z okazji wakacji dziecięcy kanał MiniMini+ i młodzieżowa stacja teleTOON+ szykują szereg nowości dla swoich widzów.
Premierowe wakacje w MiniMini+ i teleTOON+
W lipcu stacja MiniMini+ zaprasza najmłodszych widzów do oglądania premierowych odcinków trzeciego sezonu animacji "Molang" (od 3 lipca). Radosny króliczek Molang oraz kurczaczek Piu Piu pokażą dzieciom, jak ważna jest przyjaźń. W najnowszych odcinkach bohaterowie zapragną nauczyć się zawodu strażaka, zrozumieją, że sztuka kung-fu nie sprawdzi się w walce z małym pająkiem oraz odkryją, że kosiarka może zniszczyć instrukcję, bez której nie wybudują wiaty.
W trzecim sezonie serialu "Kot Prot na wszystko odpowie w lot" (od 14 lipca) tytułowy bohater opowie maluchom o zjawiskach przyrodniczych, wytłumaczy m.in. dlaczego po roztopieniu śnieg staje się wodą, jak rozchodzą się fale dźwiękowe oraz skąd bierze się cień.

W ostatni weekend lipca stacja wyemituje kultową serię o zadziornych kucykach "My Little Pony: Przyjaźń to magia 7" (28-29 lipca). W ośmioodcinkowym maratonie Starlight i Trixie odwiedzą Królestwo Odmieńców, główni bohaterowie wybiorą się z młodymi kucykami na wycieczkę, w trakcie której opowiedzą niesamowite historie swoich idoli, a Zecora zarazi się rzadką chorobą - gorączką bagienną - na którą nadal nie odkryto leku.

W lipcu widzowie teleTOON+ poznają "Winstona i Dudleya" (od 23 lipca), których międzygalaktyczne wyczyny rozbawią dzieci do łez i wprawią w osłupienie. Winston tworzy nieziemską szajkę razem ze swoim najlepszym przyjacielem, żółtym kotem Dudley'em oraz umięśnionym kosmitą Hamptonem. Trzech przyjaciół codziennie mierzy się ze śmiercią, podbijając bulgoczące planety, walcząc ze swoim odwiecznym wrogiem Lordem Mrokiem i złowrogimi kosmicznymi bandytami.

Stacja teleTOON+ wyemituje również drugi sezon "Sissi młodej cesarzowej" (od 25 lipca) − niezwykłej historii miłosnej, która wydarzyła się naprawdę. W kontynuacji losów księżniczki uczucie łączące Franza i Sissi zostaje wystawione na kolejną próbę. Młoda cesarzowa zapada w sen, z którego nikt nie potrafi jej wybudzić, a zdeterminowany Franz, z pomocą babci Idy, stara się uratować ukochaną.

W sierpniu teleTOON+ zaprasza do oglądania nowego serialu animowanego "Kaeloo" (od 6 sierpnia), w którym widzowie poznają przygody wesołej, choć niekiedy przerażającej żaby i jej przyjaciół.


Dodatkowo na początku lipca ruszyły konkursy organizowane na antenie MiniMini+ oraz teleTOON+. Aby wziąć w nich udział, wystarczy dodać wakacyjne selfie w zakładce dotyczącej konkursu znajdującej się na stronie internetowej miniminiplus.pl oraz teletoonplus.pl. Następnie ozdobić je za pomocą graficznych elementów dostępnych w aplikacji konkursowej. Akcja trwa do końca sierpnia, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.