Łukasz Szewczyk06.07.2018 (21:21)6 komentarzy

Jesienią 10 edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Kto na scenie?

Jesienią 2018 roku na antenę telewizji Polsat powróci rozrywkowe show z udziałem gwiazd "Twoja twarz brzmi znajomo". Kogo zobaczymy w jubileuszowej, dziesiątej już edycji?
Twoja twarz brzmi znajomo
We wrześniu 2018 roku na antenie telewizji Polsat widzowie będą mogli śledzić nową edycję popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy w każdym odcinku wcielają się bowiem w gwiazdę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej i próbują jak najwierniej odwzorować utwór, często popularny i doskonale znany szerszej publiczności. Wszystkie wygrane są zaś przekazywane na cele charytatywne.
Tym razem i Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Adriana Kalska, Katarzyna Maciąg, Marek Molak, Bogumił "Boogie" Romanowski, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan oraz Mateusz Ziółko.

Program nadal prowadzić będą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Stacja nie planuje także zmian składzie jury, w którym zasiadają Małgorzata Walewska., Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Kacper Kuszewski.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Te twarze jakoś nie za bardzo "brzmią znajomo". A ten Rafał Szatan to chyba wkręcony do programu przez małżonkę, która gra w polsatowskim serialu "W rytmie serca".
 0  
a mi to zwisa i powiewa !!! TVn, TVP czy Polsat to jedno wielkie śmierdzące g***o z milonem reklam ...
 2  
Golonka, zamknij się ;)
 0  
maxxx golonko
Masz racje. Polsat / i nie tylko, TVN jest chyba lepsza bo w ciągu 45 minut potrafi przerwać na reklamy SIEDEM razy-odcinek Diagnoza na Player / cuchnie reklamami. Ten program jest jednak bardzo dobry. Oglądałem wszystkie odcinki i naprawdę niejednokrotnie byłem pod wrażeniem występów i metamorfoz. Jedyne co mi przeszkadza w tym programie to specjalista Królikowski. Spróbuj obejrzeć a się przekonasz. Reklamy - rzeczywiście przesadzają.
 0  
Na TVP nie przerywają programów reklamami może stacje pomyliłeś ?
 2  
jezu znowu to gó..wno ktore zaczyna sie o 22 a konczy o 24 zenada prowadzacy zenada smieszne jury i ci ktorzy rzekomo potrafia smiewac a wiadomo ze to wszystko retuszowane
 0