Łukasz Szewczyk07.07.2018 (11:50)7 komentarzy

20 Mazurska Noc Kabaretowa na żywo w TV Puls. Kto na scenie?

Już w sobotą TV Puls, po raz drugi w swojej historii, będzie transmitowała Mazurską Noc Kabaretową. Tym razem będzie to 20 edycja tej najpopularniejszej imprezy kabaretowej w Polsce. Kto na scenie?
Mazurska Noc Kabaretowa
Widzowie zobaczą wyjątkowe osobowości mazurskiej sceny: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych i Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu. Niezwykły ruch sceniczny zaprezentuje formacja Fair Play Crew. A do tego Artur Andrus i Grupa Mo Carta w szczytowej formie. Nie zabraknie laureatów ostatnich lat Przeglądu Kabaretów PAKA: pojawi się Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i kabaretowy duet Fifa Rafa.
W roli prowadzących wystąpi duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju).

20 Mazurska Noc Kabaretowa w sobotę (7 lipca 2018 roku) od godz. 20.00 na antenie TV Puls

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych, najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 20 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że impreza ta czyni z Mazur letnią stolicę dobrego humoru

Komentarze (1 - 7 z 7)

akuratnie w porze meczu RUS - CRO

będzie powtórka ??
 0  
a będzie P(tfu)ietrzak?
 16  
Meczu,tak- możesz oglądać tę noc kabaretową
 6  
towarzysz pietrzak leci na TV Kórskieego , nie w komercyjnej Puls !!

a powtórka 20. MNK - jutro o 16:15 jakby ktoś pytał :))
 6  
Po Mundialu panowie, gdyż będzie pustka.
 2  
Najlepszy był monolog Łukasza Rybarskiego. To był kunszt kabaretu.
 1  
Nudne i w 80% powtórkowe bo większość skeczy już gdzieś słyszałem. Kabareciarze już się narobili i teraz tylko nabijają kabzę na powtórkach. Jedna, sala, jeden występ i 20-30 tys. zł wpada do kabaretu.
 0