Łukasz Szewczyk09.07.2018 (11:36)2 komentarze

9 sezon "O mnie się nie martw" jesienią w TVP2. Nową gwiazdą Marta Żmuda-Trzebiatowska

Jesienią 2018 roku na antenę TVP2 wraca serial "O mnie się nie martw". W 9 sezonie pojawi się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Wcieli się w rolę Moniki Kuczyńskiej - atrakcyjnej i błyskotliwej dziennikarki, skrywającej rodzinną tajemnicę związaną z Markiem Kaszubą.
"O mnie się nie martw"
W najnowszym sezonie Iga (Joanna Kulig) z wdzięczności dla Pawła (Marcin Korcz) za to, że stanął w obronie Marcina (Stefan Pawłowski) z przymrużeniem oka traktuje jego nowy image i zachowanie. Paweł, który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci postanawia czerpać z życia pełnymi garściami. Sylwia (Aleksandra Adamska) patrzy na to z mieszaniną politowania i irytacji. Krzysiek (Paweł Domagała) wraca z półrocznego pobytu w Niemczech i próbuje na nowo ułożyć sobie życie oraz określić swoją relację z Martą (Katarzyna Ankudowicz).
Monika Kuczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest właścicielką domu, którego część wynajmuje na kancelarię prawną Zarzycki&Kaszuba, sama zaś zajmuje piętro na górze. Wchodzi w życie Marcina, Marka i Igi jako pozytywna postać. Jest energiczną, zdecydowaną kobietą. Szybko zaprzyjaźnia się z Igą. Jednak to tylko pozory. Tajemnica rodzinna, którą skrywa Monika okaże się dla bohaterów serialu ogromnym zagrożeniem.

Premierowe odcinki 9 sezonu "O mnie się nie martw" od września 2018 roku w TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A tymczasem jak podaje Press i wirtualnemedia NC+ stworzy dwa dodatkowe kanały sportowe C+Sport 3 i C+Sport 4 tylko pytanie co oni tam będą puszczać.. Powtórki powtórek...
 5  
Co ma piernik do wiatraka?ciapaty...
Martusia fajna suczka...
 1