Łukasz Szewczyk09.07.2018 (13:24)3 komentarze

"Porwany", "Kingsman: Złoty krąg", "Bodyguard Zawodowiec" w 4K - filmowe hity sierpnia Canal+

na drugi miesiąc wakacji 2018 roku Canal+ przygotował premierowe kino pełne zwrotów akcji. W repertuarze m.in. mrożący krew w żyłach dreszczowiec, komedia z kryminalnym zacięciem oraz humor po francusku.
"Porwany", "Kingsman: Złoty krąg", "Bodyguard Zawodowiec" w 4K - filmowe hity sierpnia Canal+
Serię sierpniowych hitów filmowych Canal+ rozpocznie thriller "Porwany" (4 sierpnia) z rewelacyjną rolą zdobywczyni Oscara Halle Berry . Aktorka wciela się w postać matki, która zrobi wszystko, by uratować porwanego syna. 4-letni Frankie (Sage Correa) jest spełnieniem marzeń i oczkiem w głowie dla Kate McCoy (Halle Berry). Pewnego dnia, podczas zabawy w wesołym miasteczku, na oczach matki zamaskowani przestępcy uprowadzają chłopca. Przy zgłoszeniu porwania, szeryf pokazuje kobiecie tablicę zapełnioną zdjęciami zaginionych dzieci, dając do zrozumienia, że szanse na znalezienie chłopca są nikłe. Kate bez wahania bierze sprawy w swoje ręce i rusza w pościg za porywaczem.
Potężną dawkę francuskiego humoru dostarczy komedia "Les Tuche 3" (11 sierpnia). Dwa lata po spełnieniu swojego "amerykańskiego snu", stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Słynny ekspres TGV nie zatrzymuje się bowiem w ich rodzinnej wiosce Bouzolles. Poirytowany tym faktem Jeff, chcąc zmienić trasę pociągu i świat, decyduje się na radykalny ruch - kandydowanie w wyborach prezydenckich. Szybko udaje mu się zdobyć zaufanie wyborców i tym samym zostaje głową Republiki Francuskiej. Teraz cały kraj jest już tylko w jego rękach...

Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek - te nazwiska to filmowa pieczątka jakości produkcji "Bodyguard Zawodowiec" (24 sierpnia, premiera także w Canal+ 4K Ultra HD). Ponadto, gdy akcja łączy się z doskonałym humorem, mamy gotowy przepis na kinowy sukces. Kto jest najlepszym ochroniarzem na świecie? Odpowiedź jest prosta - Michael Bryce (Ryan Reynolds). Jego fani twierdzą, że pod czujnym okiem Bryce'a człowiek staje się nieśmiertelny, jednak tym razem pewne zadanie przerośnie nawet jego kompetencje. Gdy ochroniarz ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), pojawia się wiele komplikacji. Ich tropem rusza bowiem cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród...

Dobrą monetą dla fanów kina szpiegowskiego będzie kontynuacja przeboju "Kingsman: Tajne służby" (31 sierpnia). W drugiej części filmu - "Kingsman: Złoty krąg" bohaterowie stają w obliczu nowego wyzwania. Kwatera tajnych służb Kingsman zostaje zrównana z ziemią, a los całego świata wisi na włosku. Zagraża mu demoniczna szefowa kartelu narkotykowego, Poppy Adams (Julianne Moore). Załamani sytuacją brytyjscy agenci odkrywają, że w USA istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długim i bogatym doświadczeniu. Członkowie obu jednostek postanawiają zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu i niebezpiecznemu wrogowi, który dąży do jednego - władzy nad światem.

Ponadto, w sierpniu w Canal+ premierowe seriale. 2 sierpnia premiera pierwszego odcinku "Pikniku pod Wiszącą Skałą" oraz "Il Cacciatore. Polowanie na mafię".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Sierpień ciekawszy od lipca w Canal +
 0  
No super news !!! Oby tak dalej NC+
 2  
Brawo C+
 3