Łukasz Szewczyk09.07.2018 (17:34)7 komentarzy

Genealogiczny poradnik "Jak szukać przodków" w Gazecie Wyborczej

Dla wszystkich, którzy w wakacje wybierają się w rodzinne strony i chcą dowiedzieć się więcej o własnych przodkach, Gazeta Wyborcza przygotowała specjalny poradnik.
"Jak szukać przodków" - dodatek do Gazety Wyborczej 11.07.2018
W środę (11 lipca 2018 roku) wraz z Gazetą Wyborczą ukaże się dodatek "Jak szukać przodków. Poradnik Genealogia", zachęcający do poznania losów własnej rodziny. Z poradnika czytelnicy dowiedzą się, jak odtworzyć dzieje rodziny - od czego zacząć i gdzie szukać informacji, jak stworzyć drzewo genealogiczne, jak i gdzie pracować z dokumentami, np. przeglądać metryki, a także jak do poszukiwań wykorzystać okres wakacyjny.
Poradnik dla zainteresowanych genealogią będzie dołączony do całego nakładu Gazety Wyborczej. Cena wydania z 11 lipca 2018 roku wyniesie 3,99 zł.

Wydanie Gazety Wyborczej z dodatkiem "Jak szukać przodków" wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), radiu (Radio TOK FM), a także autopromocja na łamach dziennika, w serwisach Wyborcza.pl oraz na profilach "Gazety Wyborczej" w mediach społecznościowych. Działania przygotował dział promocji "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 7 z 7)

Z taka Gazeta szukanie przodkow tylko w IPN.:)
 5  
jeśli jest się stałym czytelnikiem Wyborczej to lepiej swoich przodków nie szukać, w najlepszym przypadku może się okazać że rodzina była w PZPR.
 2  
Szechter przeproś za ojca i brata!!!
 3  
Jestem na 100% pewien, że swoich przodków w Gazecie Wyborczej nie znajdę. Wiem, gdzie są groby bliskich mi zmarłych i nie bardzo rozumiem jak tego generalnie można nie wiedzieć.
 2  
Przodkowie to chyba w okolicach Hajfy wśród drzew pomarańczowych.
 5  
jeśli jest się stałym czytelnikiem Wyborczej to lepiej swoich przodków nie szukać, w najlepszym przypadku może się okazać że rodzina była w PZPR.
Nie trzeba czytać jakiejkolwiek gazety żeby dowiedzieć się czy byli w PZPR i czy byli prokuratorami stanu wojennego członkowie PIS, zasiadający w ławach poselskich.
 6  
kurskiego spytajcie - on jest dobry w wyszukiwaniu przodków.
 3  

Polecamy