Łukasz Szewczyk09.07.2018 (17:34)9 komentarzy

Genealogiczny poradnik "Jak szukać przodków" w Gazecie Wyborczej

Dla wszystkich, którzy w wakacje wybierają się w rodzinne strony i chcą dowiedzieć się więcej o własnych przodkach, Gazeta Wyborcza przygotowała specjalny poradnik.
"Jak szukać przodków" - dodatek do Gazety Wyborczej 11.07.2018
W środę (11 lipca 2018 roku) wraz z Gazetą Wyborczą ukaże się dodatek "Jak szukać przodków. Poradnik Genealogia", zachęcający do poznania losów własnej rodziny. Z poradnika czytelnicy dowiedzą się, jak odtworzyć dzieje rodziny - od czego zacząć i gdzie szukać informacji, jak stworzyć drzewo genealogiczne, jak i gdzie pracować z dokumentami, np. przeglądać metryki, a także jak do poszukiwań wykorzystać okres wakacyjny.
Poradnik dla zainteresowanych genealogią będzie dołączony do całego nakładu Gazety Wyborczej. Cena wydania z 11 lipca 2018 roku wyniesie 3,99 zł.

Wydanie Gazety Wyborczej z dodatkiem "Jak szukać przodków" wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), radiu (Radio TOK FM), a także autopromocja na łamach dziennika, w serwisach Wyborcza.pl oraz na profilach "Gazety Wyborczej" w mediach społecznościowych. Działania przygotował dział promocji "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 9 z 9)

Z taka Gazeta szukanie przodkow tylko w IPN.:)
 5  
jeśli jest się stałym czytelnikiem Wyborczej to lepiej swoich przodków nie szukać, w najlepszym przypadku może się okazać że rodzina była w PZPR.
 2  
„Gazeta Wyborcza” zdecydowanym liderem spadków. Jeszcze nigdy gazeta Michnika nie sprzedawała się tak słabo!
Niemal wszystkie dzienniki zanotowały najniższą sprzedaż w historii, jeśli chodzi o pierwszy kwartał roku, ale prawdziwym liderem spadków wobec analogicznego okresu w 2017 roku była „Gazeta Wyborcza”. Widzimy przewidywany, niezaskakujący utrzymujący się trend spadkowy niezależnie od zawartości merytorycznej/struktury czytelnika– mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Joanna Wiłkomirska, off-line non TV trading director w Mediacomie.„Wyborcza” nadal zajmuje miejsce na podium, plasując się za „Faktem” (258 575 egz., spadek o 7,38 proc.) i „Super Expressem” (125 364 egz., spadek o 6,43 proc.), ale to słupki jej sprzedaży kurczą się najszybciej, czego efektem jest wielki spadek wynoszący aż 16,53 proc.Oznacza to, że sprzedaż gazety Michnika wyniosła 98 753 egz.Gazeta Wyborcza” zanotowała tym samym największy spadek sprzedaży w porównaniu do danych z pierwszych trzech miesięcy 2009 roku.
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 9.07.2018 (19:17:14)
 3  
Szechter przeproś za ojca i brata!!!
 2  
Zapomniałem dodać, że spadek naszej partyjnej gazetki polskiej codziennie zanotował w ciągu miesiąca spadek -2,57% i tym samym 15340 sztuk jest rekordowo niskim poziomem. Co bardziej żenujące, to średni nakład dzienny - 66 225 sztuk naszej propagandy.
Ale powszechnie wiadomo, że my nie czytamy. Wystarczy nam wiara.
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 9.07.2018 (20:45:52)
 4  
Jestem na 100% pewien, że swoich przodków w Gazecie Wyborczej nie znajdę. Wiem, gdzie są groby bliskich mi zmarłych i nie bardzo rozumiem jak tego generalnie można nie wiedzieć.
 2  
Przodkowie to chyba w okolicach Hajfy wśród drzew pomarańczowych.
 5  
jeśli jest się stałym czytelnikiem Wyborczej to lepiej swoich przodków nie szukać, w najlepszym przypadku może się okazać że rodzina była w PZPR.
Nie trzeba czytać jakiejkolwiek gazety żeby dowiedzieć się czy byli w PZPR i czy byli prokuratorami stanu wojennego członkowie PIS, zasiadający w ławach poselskich.
 6  
kurskiego spytajcie - on jest dobry w wyszukiwaniu przodków.
 3