Łukasz Szewczyk10.07.2018 (10:00)1 komentarz

Richard Quest z nowym programem podróżniczym "World of Wonder" w CNN

"Odwiedzimy ciekawe miejsca by spotkać się z fascynującymi ludźmi". Richard Quest, na antenie CNN International poprowadzi nową serię podróżniczą.
- Nie jesteśmy turystami, jesteśmy podróżnikami. To program o spotkaniach z ludźmi, którzy prowadzą nas do serca miasta i pomagają pokazać, co czyni to miejsce wyjątkowym i wywołuje w nas efekt wow - dodaje Quest.
Każdego miesiąca Quest będzie podróżował do innego miejsca, aby odkryć jego DNA i dowiedzieć się, co napędza konkretne miasto i jego mieszkańców. Widzowie poznają bohaterów, którzy opowiedzą o tym, jak historia i korzenie miasta ukształtowały jego teraźniejszość i aktualny rozwój. Nie jest to jednak program o turystyce, jedzeniu czy kulturze, a o poszukiwaniu esencji danego miejsca.

Pierwszy odcinek zabiera widzów do serca miasta, któremu świat bacznie się przygląda, czyli do Waszyngtonu. Quest z pomocą tych, którzy odznaczyli się w historii miasta, bada siłę Waszyngtonu, która przeprowadziła to miejsce przez największe polityczne wstrząsy przeszłości i teraźniejszości.

- Ludzie są zafascynowani duchem tego miasta, kształtowanym na przestrzeni lat, wieków i dekad, który jednocześnie je definiuje i określa to, co może zaoferować jego mieszkańcom i gościom - mówi Ellana Lee, Senior Vice President, CNN International. - Nikt nie jest lepszy w odkrywaniu i opowiadaniu historii niż Richard Quest, prawdziwy kosmopolita z ogromnym doświadczeniem w podróżowaniu po świecie i relacjonowaniu - dodaje. Dzięki nowemu programowi na kanale CNN International widzowie będą mogli doświadczyć świata pełnego cudów, który zarówno inspiruje jak i dostarcza ciekawych informacji.

Program "World of Wonder" odwiedzi także m.in. Berlin, Budapeszt i Panamę. Pół godzinny program będzie uzupełniony o dodatkowe materiały, które pojawią się na specjalnej stronie internetowej CNN Travel i w social mediach.

Premiera programu Richarda Questa "World of Wonder" już w sobotę, 14 lipca o godz. 13.30 na kanale CNN International.

Komentarze (1 - 1 z 1)

CNN to jeden z najlepiej merytorycznie przygotowanych kanałów informacyjnych, doskonale łączy serwisy inf. i magazyny traktujące o ekonomii, podróżach kulturze. Od niedawna zauważyłem,że wreszcie na nc+ nadaje wersja hd. Brawo!
 1