Łukasz Szewczyk10.07.2018 (10:18)34 komentarze

NC+ może uruchomić nowe kanały Canal+ Sport

Satelitarna platforma NC+ rozważa poszerzenie swojej oferty programowej o kolejne kanały sportowe pod marką Canal+.
Z informacji Presserwisu wynika, że w planach platformy NC+ jest uruchomienie kanałów Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.
Na razie nie wiadomo kiedy kanały mógłby wystartować. Przedstawiciele NC+ przyznają, że trwają prace nad rozszerzeniem oferty sportowej, jednak na ten moment brak jest skonkretyzowanych planów.

Obecnie platforma NC+ jest nadawą trzech kanałów sportowych Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 oraz nSport+. Niewykluczone, że jednym z pomysłów może być zmiana nazwy nSport+, by kanał bardziej kojarzył się z marką Canal+.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 34)

ha ha ha
a co będą tam transmitować? ;)
 48  
Bardzo ładnie..tylko po co? Drogie nc+ jakość, nie ilość...od mieszania herbata się nie robi słodsza...lepiej walczcie o dostęp do Ligi Mistrzów w jakiejkolwiek formie na waszej platformie...bo jej brak boli jak cholera..
 43  
A może będzie rebrerding C+Now i Nsport?
 13  
A może będzie rebrerding C+Now i Nsport?
Jeśli tak,to tylko i wyłącznie trik marketingowy
 5  
Trzeba czymś zaciemnić obraz rzeczywistości- CP uruchamia nowe kanały Polsat Sport to nc+ też atakuje i też chce uruchomić tylko mała różnica: CP je uruchamia by transmitować LM i LE... które właśnie nc+ stracił a dzięki temu w ramówce zrobiło się multum miejsca więc co oni chcą na tych nowych pokazywać? powtórki powtórek? a na kolejnym archiwum powtórek archiwalnych?

Ps. może MANGO? mistrzostwa świata we wciskaniu kitu przez telewizję- to byłoby pasjonujące!
 14  
Najlepsze było gdy Canal+ był oznaczony kolorami (żółty, niebieski i premium). Wtedy każdy canał miał wolną rękę i mógł udawać canal + główny w dowolnej chwili. A tak na siłe trzeba wstawiać w canal+ seriale filmy, albo non-stop powtórki na canal+ sport lub jakąś cienizne na c+discovery.. Można by tyko dodać czerwony i zielony kolor (lub jeszcze jakiś inny), i wrócić do tamtego z początkowych lat. Powiedzmy na niebieskim i czerwonym był by częściej sport ... no, ale to co się teraz dzieje z prawami, to już inna sprawa. pozdr :-)
 21  
Sensacja !!!!, nsport zmienia nazwę ,kanał ma być dostępny w kablówkach, a na drugim kanale będzie pokazywana współpraca z eleven
 6  
KOMU TO POTRZEBNE NA N SPORT POWTORKA GONI POWTORKE ,,,,,JANUSZE TO KUPIA ,,,,A JAK CYFRA STRACI PRAWA DO EXTRAKLAPY TO MOZE PAKOWAC WALIZKI ,,,
 5  
Polsatowcy usmiechnieci bo liga mistrzów ciekawe co bedzie potem jak zobaczycie oferte canal+
 7  
A CO W NICH BEDZIE NADAWANE SKORO POLSAT SPORT MA JUZ PRAWIE WSZYSTKO??CZY JEST SENS URUCHAMIAC TE KANALY SPORTOWE RACZEJ NIE SENSU?? LEPIEJ NC+ BY SIE DOGADALO Z POLSATEM A BY DO DAC DO OFERTY POLSAT SPORT I TYLE.
NC+ I CYFROWY POLSAT 10.07.2018 (12:00:15)
 0