Łukasz Szewczyk10.07.2018 (10:35)6 komentarzy

Dariusz Ociepa nowym prowadzącym "Śniadanie w Polsat News"

Dariusz Ociepa, znany widzom Polsat News oraz "Wydarzeń", został nowym prowadzącym niedzielnego programu "Śniadanie w Polsat News".
Dariusz Ociepa
W audycji "Śniadanie w Polsat News" zaproszeni goście, politycy z pierwszych stron gazet, podsumowują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Dariusz Ociepa w nowej roli zadebiutuje już w najbliższym wydaniu 15 lipca 2018 roku.
- Polityka krajowa, zagraniczna czy gospodarka każdego dnia elektryzują opinię publiczną. Prowadzenie "Śniadania w Polsat News", gdzie ścierają się temperamenty i opinie rządzących i opozycji, to duże wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno - mówi Dariusz Ociepa, prowadzący program.

Ociepa zastąpił Beatę Lubecką, która w miniony weekend pożegnała się z widzami Polsat News i przechodzi Radia Zet.

Dariusz Ociepa związany jest z Polsat News od początku istnienia stacji. Od 7 lat jest reporterem głównego wydania "Wydarzeń", gdzie przygotowuje materiały dotyczące bieżących wydarzeń politycznych. Na antenie Polsat News prowadził dotychczas takie programy jak "Graffiti", "To był dzień", czy "Prezydenci i Premierzy". Wraz z kilkunastoma dziennikarzami z całego świata uczestniczył w stażu w siedzibie amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN w Atlancie. Wcześniej związany był m.in. z "Wiadomościami" TVP czy TV Biznes. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwo.

Program "Śniadanie w Polsat News" emitowany jest od stycznia 2018 roku na żywo w każda niedzielę o godzinie 9:05 na antenie Polsat News.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Powinien się nazywać Ocipa, tak przynajmniej wygląda...
 6  
Całe szczęście nie znamy Twojego nazwiska, bo pewnie miałbyś równie piękną ksywkę, na podobnym poziomie intelektualnym, który zaprezentowałeś.
 7  
Dokładnie Ocipa Dariusz...kto się pizdą urodził to kanarkiem nie zdechnie...i do niego pasuje to powiedzonko.
 8  
A do @Faziego pasuje powiedzonko: kozak w necie, pizda w świecie ;)
 5  
Panowie chcą mieć chyba proces za publiczne poniżanie wulgarnym słownictwem dziennikarza. Takich chyba to nauczy rozumu.
u niektorych rozum malutki 11.07.2018 (18:30:42)
 5  
Panowie chcą mieć chyba proces za publiczne poniżanie wulgarnym słownictwem dziennikarza. Takich chyba to nauczy rozumu.
Niestety ten fatalny zwyczaj płynie z góry. To piśki wprowadziły do sfery publicznej usus wyśmiewania nazwisk/ksywek/miejsc jako forma poniżania przeciwnika. Ot taki infantylny poziom legitymizujący prawo do klepania w klawiaturę.
A ciemny lud to kupił:(
 1