Łukasz Szewczyk10.07.2018 (15:28)13 komentarzy

Więcej kanałów HD w sieci TOYA

Telewizja kablowa TOYA powiększa ofertę cyfrową o nowe kanały HD.
Do oferty TOYA dołączyły dwa kanały HD, które dotychczas były jedynie dostępne w wersji SD. Są to Discovery Science HD (pozycja w dekoderach numer 313) oraz Discovery Life HD (pozycja numer 314). Dodatkowo Discovery Turbo Xtra HD zyskał szerszy zasięg, ponieważ został przeniesiony z pakietu Wygodnego do Oszczędnego.
- Warto zaznaczyć, że obecnie wszystkie kanały z grupy Discovery: Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra, Discovery Science, Discovery Life, Discovery Historia, ID Investigation Discovery i TLC są dostępne w darmowej aplikacji TOYA GO, zarówno w domu jak i poza domem, a od niedawna także za granicą, na obszarze całej Unii Europejskiej. Możliwość oglądania wymienionych kanałów jest uzależniona od odpowiedniego pakietu posiadanego przez Abonenta - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Po zmianie łączna ilość kanałów HD w ofercie telewizji cyfrowej TOYA wynosi aż 127.

Komentarze (1 - 10 z 13)

A kiedy wspaniała VECTRA obudzi się i wreszcie doda brakujące kanały w HD czyli TV4 HD , POLSAT FILM HD , ESKA TV HD kiedyś była w HD a teraz w SD szok oraz doda brakujące kanały w HD z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD i POLSAT SPORT FIGHT HD przecież VECTRA zaczyna być w tyle za KONKURENCJĄ !!!!!! ABONENCI VECTRY CZEKAJĄ na te kanały naprawdę cierpliwość kiedyś się skończy i umowa też po prostu VECTRA w tej chwili to kompletne DNO I SZAJS !!!!! No i kiedy jakieś nowości !!!!! VECTRA MA SWOICH ABONENTÓW W DUPIE
 7  
A kiedy NETIA się obudzi i podmieni kanały SD na HD jak np. HGTV , TVN 24 BiS itd. ? A kiedy NETIA doda nowe kanały HD jak np. TVN Fabuła , Discovery Life itd. ?
 4  
jutro mają być
 1  
A kiedy Vectra da wreszcie kanały à la carte ?
 1  
@hajnel akurat vectra jest na drugim miejscu jeśli chodzi o ilość kanałów tv. Nie narzekaj. Ja ci się nie podoba to idź do konkurencji. Ciekawe kto da więcej za taką cenę.
 2  
@jestem A skąd Ty masz takie informacje że VECTRA jest na 2 miejscu pod względem kanałów TV. A jeśli nawet ale pod względem kanałów HD jest w tyle za KONKURENCJĄ np. UPC, NETIA, JAMBOX, TOYA i nawet mniejsze KABLÓWKI mają więcej kanałów HD . Jak mi się skończy umowa napewno pójdę do konkurencji bo VECTRA TO KABLÓWKA TOTALNE DNO I KOMPLETNA PORAŻKA I WIELKIE DNO!!!!!! A cena dla mnie nie gra największej roli ja płacę i żądam jakieś nowe kanały i przedewszystkim kanały HD bo to jest priorytet każdej KABLÓWKI mieć jak najwięcej kanałów HD a VECTRA ma abonentów w D U P I E !!!!!!!
 1  
Jak najwięcej kanałów ma Vectra..zabieg Marketingowy jak widać kupiłeś.. Bo są podwójne kanały tj.SD i HD nie mają Polsat Sport News i Fight. Oraz wielu kanałów w jakości HD które są w SD. Odejmij kanały zdublowane to się przekonasz.
 2  
@Abcc 11 i oto właśnie chodzi VECTRA ma mnóstwo dubli SD/HD i liczy kanały podwójnie a braków mnóstwo w HD w stosunku do konkurencji przedewszystkim braki to TV4 HD, POLSAT FILM HD, ESKA TV HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE HD i przedewszystkim POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, AMC HD i tak można jeszcze wymieniać PO PROSTU VECTRA JEST W TYLE ZA KONKURENCJĄ I MA DUŻE BRAKI i nic nie robi w TYM KIERUNKU !!!!!
 0  
@handel o tym że kończy tobie się umowa i uciekasz do konkurencji piszesz już ponad 2 lata. W tym czasie skończyła tobie się umowa. Dlaczego nie zrezygnoeales.
 2  
@Jestem Umowa mi się skończyła i przedłużyłem bo mi dali dobrą ofertę cenową i zrobiłem ,, błąd " teraz mam jeszcze 10 miesięcy umowy ale teraz już nie zrobię takiego błędu i na 100% przejdę do konkurencji bo lepiej nawet więcej zapłacić ale mieć lepszą ofertę!!!! A wśród konkurencji mam w czym wybrać A tak jak już pisałem cena nie gra największej roli !!!!
 1