Łukasz Szewczyk12.07.2018 (8:23)60

Polsat przedstawił kablówkom ofertę na Ligę Mistrzów. Będzie drogo?

Polsat zaprezentował operatorom płatnej telewizji ofertę na rozpowszechnianie nowych kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów. Kablówki alarmują - będzie drogo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 60)

A co to znaczy w jakości"SUPER HD"???:)
 9  
@renegatt48
No właśnie o tym pisze. 10 euro, to jest 0,83 euro miesięcznie, czyli ok 3,60 zł netto. Doliczysz VAT i 10% marży. to wychodzi podwyżka abonamentu dla każdego abonenta o 4,30 zł miesięcznie. Przy opcji, że statystycznie zainteresowanych jest 20% klientów kablówek (co uważam, że i tak jest na wyrost), to 80% ludzi musi płacić za frajer dodatkową kasę. Cena za pakiet, w których jest Polsat Sport w zależności od operatora waha się od 30 do 45 zł, czyli wprowadzenie przez operatora pakietów PSP spowoduje podwyżkę o 10-15%. Jeżeli byłoby to 10 euro (plus narzuty nawet drugie tyle) za sezon od klienta, który wykupi dodatkowy pakiet, to ok - wtedy cena jest bardzo atrakcyjna, ale tą opłatę trzeba odprowadzić od każdego klienta.
 0  
@renegatt48 - przynajmniej tak ja to rozumiem z treści informacji. Może nich których z Operatorów to potwierdzi lub zaprzeczy. Ja 5 zł podwyżkę wezmę, ale nie każdy jest fanem piłki.
 0  
Ty nie czytasz ze zrozumieniem.. 10 euro za SEZON, jakie 5zl??
 0  
Mysle ze 25-30zł NA MIESIAC za te 2 kanały !
 6  
Chyba nie rozumiecie !!!!! Płacić ma każdy kto ma polsat sport w pakiecie np u nas jest w pakiecie start za 55 zł i do tego 40% drożej Moja kablówka mówi że na teraz nie podpisują umowy bo nie można kupować dodatkowo tylko wciskają tam gdzie jest polsat sport w pakiecie
 5  
W UPC BEDZIE ZA 79,99 W PROMO DLA TYCH CO MAJA PAKIET MAX,,,,
 7  
Czy UPC ma jeszcze w umowach zapis o tych 6 czy 8 zl podwyzkach raz na 12 miesiecy ? Jesli tak to chyba tylko oni maja szanse na pojscie na ten uklad z polsatem. Nikt normalny nie pozwoli sobie na takie cos bo nowym klientom musieliby dac obecne pakiety z cena 20-30 zl wyzsza , zeby oplacic obecnych klientow ktorzy maja umowy na czas okreslone z niezmienna cena.
 3  
Mysle ze tyle co polsat dal za prawa to sobie tego nie od bije nie zarobi raczej straci na tym
 5  
a ciekawe czy nc+ tez bedzie to oferowac i za ile??
 3