Łukasz Szewczyk12.07.2018 (8:23)60

Polsat przedstawił kablówkom ofertę na Ligę Mistrzów. Będzie drogo?

Polsat zaprezentował operatorom płatnej telewizji ofertę na rozpowszechnianie nowych kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów. Kablówki alarmują - będzie drogo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 60)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
"Od każdego kablówka będzie musiała zapłacić 10 euro za sezon."
Bravo :) :) :) 10 x 4,34 = 43,40 zł - za sezon, przecież są to śmieszne pieniądze, taniej jak w Polsacie Cyfrowym!!!
 37  
Nowy Openbox na Linuxie 250 zł- Allegro
Cccam linijki za5 dolców na rok - Alieexpress i macie za za ok 265 zł zestaw do odbioru full NC+, full CP, full Adult z HB, Sky De i hiszpański pakiet z Astry.

Czyli lekko ponad 20 zł na miesiąc. Cóż dodać? walić złodziei z NC i CP.
Dodam tylko, że te linijki z Alieexpress chodzą non stop bez zacięć jak to bywało z tych z Ebaya 3x droższych.
Polecam
 25  
Z tą LM jest jak z filmami w kinie. Tylko 10-20% filmów nadaje się do oglądania, a za resztę kasę powinni zwracać.
 42  
Jak ja bym chciał zapłacić 10 euro za sezon w Polsacie! Jednak dla obecnych abonentów mają póki co tylko opcje przedłużenia umowy na 36 miesięcy co jest śmiechem na sali!!! I co z tego że obecnie płacę 99,99 za pakiet Premium.
 17  
Rozumiem,ze za każdy kanał Polsatu 10zl za sezon(wliczając Superstacje i inne PolsatyDisco) wychodzi sporo! To raz! Dwa,Polsatu Premium;jest ,,Premium" zatem za sezon 1000euro minimum! A tak na powaznie,Soloz nigdy filantropem nie był! Ma produkt i jak to w przypadku słonecznego nadawcy,będą chcieli za to sporo! Patrząc po cenach w ipli,istotnie cena przewyższy ceny za pakiet Eleven kilka razy! Powtórzę raz jeszcze! Był płacz i lament,ze drogo w canale;no to teraz Pan Krok zdefiniuje nam na niwo pojęcie,,drogo"!
 10  
Czytajcie ze zrozumieniem. Polsat chce opłatę licencyjną 10 euro netto od każdego abonenta, a nie od tego co chce oglądać LM. Doliczcie do tego marżę kablówki i VAT. Jeżeli przeliczy się to na abonentów, którzy są zainteresowani LM, to koszt wychodzi gigantyczny. Statystycznie ok. 20% interesuje się sportem, a jeżeli ma dodatkowo za to płacić, to liczba spada drastycznie.
 22  
kanałów Eleven Sport z Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsacie Cyfrowym masz za 80zł. za 5zł masz Ligą Mistrzów nowe ofertę
 13  
Vectra zna cennik ?
 4  
Jeżeli ma być 10 euro za sezon tj ok 45-48zl to ta cena nie jest zła gorzej jakby było za mce taka kwota.
 17  
Ceny za LM w ipla to kpina. 40 zł za tydzień. Tu pewnie wyjdzie niewiele mniej.
 17