Łukasz Szewczyk17.07.2018 (9:44)6 komentarzy

Cykl letnich koncertów plenerowych na żywo w TVP2. "Lato, muzyka, zabawa"

Cztery polskie miasta, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Startuje letnia trasa telewizyjnej Dwójki. Koncerty na żywo w TVP2.
Lato, muzyka, zabawa z TVP2
Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło "Lato, muzyka, zabawa". Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.
Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Pierwszy koncert już w niedzielę 22 lipca prosto z Torunia W Toruniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz i wielu innych. Usłyszymy takie przeboje, jak "Ona jest ze snu", "Do nieba", "Słodkiego miłego życia", "W stronę słońca" czy "Orła cień". Koncert poprowadzi Izabella Krzan, a na backstage'u kulisy gwiazd odsłoni Mateusz Szymkowiak. Początek transmisji o godz. 20:05 w TVP2.

Komentarze (1 - 6 z 6)

U ojca rydzyka pierwszy koncert :)
 6  
pietrzak w roli głónej xd
 1  
I super, wreszcie coś się będzie dziać w plenerze.
 0  
poza Gdańskiem wybrali rejony gdzie pis ma największe poparcie? heeee... boją organizować szopki we współpracy z TVP w miastach w których nie było większościowego poparcia na pisowskich oszołomów?
 4  
Lato, muzyka i... zabawa w Pisneylandzie ;P Na początek koncert u Rydzyka!
johnyB - ten prawdziwy 18.07.2018 (17:37:34)
 3  
Czyli chleb (500+ - 107 inflacji), oraz igrzyska dostarczone dla plebsu.
 0