Łukasz Szewczyk17.07.2018 (11:40)12 komentarzy

Nowe reality-show z gwiazdami. "Lepiej późno niż wcale" jesienią w Polsacie

Jesienią 2018 roku na antenie telewizji Polsat zadebiutuje polska edycja międzynarodowej produkcji - "Lepiej późno niż wcale" , która ma udowodnić, że nigdy na nic nie jest za późno. Czwórka przyjaciół ruszają w podróż życia
"Lepiej późno niż w cale" w telewizji Polsat / Fot. G. Piekarski
Czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru, ciekawi świata mężczyźni, którzy nigdy nie brali udziału w żadnym reality-show, pojadą do najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Cztery wybitne osobowości i cztery różne charaktery - razem tworzą niepowtarzalny kwartet, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko... odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet... przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.
W programie udział wezmą czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia.

W podróży życia bohaterom towarzyszy jako przewodnik, po tym zaskakująco odmiennym kulturowo świecie - Rafał Masny. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości - millenials, znawca nowoczesnych technologii i internetu czy racjonalni, dojrzali dżentelmeni? Kto ma największy dystans do siebie i ciekawość świata?

Premiera nowego reality-show "Lepiej późno niż wcale" we wrześniu 2018 roku na antenie telewizji Polsat.

"Lepiej późno niż w cale" w telewizji Polsat / Fot. G. Piekarski
"Lepiej późno niż wcale" to polska wersja formatu NBC "Better Late Than Never", który cieszy się w USA ogromną popularnością. Wzięli w nim udział: kanadyjski aktor i wokalista William Shatner, aktor i legenda NFL Terry Bradshaw, amerykański aktor, reżyser i producent filmowy Henry Winkler oraz bokser, dwukrotny zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej George Foreman oraz komik Jeff Dye. Program zachwycił amerykańską publiczność do tego stopnia, że na przełomie tego roku powstał drugi sezon. Tym razem bohaterowie pojechali w podróż po Europie, która jest dla Amerykanów równie egzotyczna jak dla nas Azja.

Format "Lepiej późno niż wcale" realizuje firma Golden Media Polska. Za produkcję z ramienia Polsatu odpowiada Maciej Myszka, a Golden Media Polska - Grzegorz Piekarski.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Henry Winkler to głównie aktor.
 2  
NA JESIENI MA WYSTARTOWAC PROGRAM Z MAJDANAMI JAK PRZEZYC W BEVERLY HIILS ZA JEDEN MILION ZIELONYCH DZIENNIE,,,,KAZDEGO DNIA PARA DOSTANIE NA PRZEZYCIE MILION DOLCOW I BEDZIE MUSIALA JAKOS SKROMNIE PRZEZYC,,,,,,,PEWNY HIT
 12  
Będzie taki hit jak ten ze skokami do wody na pusty łeb.
Terentiew na emeryturę, babciu!!!
 10  
Jakby ten program był w mojej ukochanej TVP, to bym się spuścił z zachwytu!
 7  
Emisja nowego programu od 7 września 2018 w piątki o godz. 20:00.
 5  
Smutny będzie ten program. I smutni ludzie na zdjęciu. Żenada.
 9  
Ewidentnie brakuje pomysłu na nowy format. Każda nowa produkcja wygląda jakby była robiona na siłę.
 8  
No to ładna obsada, fajnie że jakieś nowe twarze się pojawia.
 3  
DNO I METR MULU
 5  
ja bym widzial majdanow w slamsach w indiach ,,zamiana zon na tydzien dobrze by zrobila malgosi
 7