Łukasz Szewczyk18.07.2018 (16:30)17 komentarzy

Andrzej Twarowski wraca do NC+ i "Ligi+ Extra"

Andrzej Twarowski wraca do NC+. Na antenie Canal+ Sport będzie komentował mecze angielskiej Premier League, a także współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program "Liga+ Extra".
Andrzej Twarowski
- To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma nc+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni - powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ do spraw programowych.
Przypomnijmy, że jesienią 2017 roku Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski odeszli z Canal+, po 23 latach pracy w stacji. Teraz, po krótkiej przerwie i epizodzie z radiem sportowym ZapinamyPasy.pl, dziennikarz powraca do NC+.

- Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham. Zbliżający się sezon LOTTO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w Lidze+ Ekstra z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji - mówi Andrzej Twarowski.

Twarowski z telewizją Canal+ związany był od 1996 roku. Przed pracą w Canal+ współpracował z Gazetą Wyborczą, Ekspresem Wieczornym oraz radiową Trójką. Wśród abonentów Canal+ lubiany nie tylko za magazyn "Liga+ Extra", ale także za komentarz ligi angielskiej, szczególnie razem z Rafałem Nahornym.

Platforma nc+ w swojej ofercie sportowej posiada prawa do LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, Bundesligi, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, koszykarskiej NBA, EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, PGNIG Superligi, PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata, cyklu Speedway Grand Prix, rajdowych mistrzostw świata WRC, Pucharu Sześciu Narodów w rugby oraz wielkoszlemowych turniejów golfowych.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Klasyczny przykład mięczaka bez kręgosłupa nie tylko moralnego, hipokryta pełną gębą którego bożkiem jest mamona.Ludzie bez zasad kończą z reguły smutnie.
 59  
Zero szacunku. Była gadka, ze czas pracować na swoje, że czas zmian a tu kilka miechow i powrót? Redakcja sportowa poradziła sobie bez niego, Marciniak ogarnął Ligę+ex a ten teraz wraca jako współprowadzący?? Jakieś jaja.
 66  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Bardzo dobra informacja Super że wraca Pan do NC+
 42  
szacunek za pokorę
 23  
WROCIL Z PODKULONYM OGONEM ,,,,SMOKOWSKI TEZ WROCI
 16  
Bardzo dobra informacja Super że wraca Pan do NC+
 9  
Co wy tak nawalacie na niego ? wraca to to wraca i tyle
 11  
Wraca, a to dobrze świadczy o NC+
 0  
Trochę kabarecik, ale dobrze że wraca ;] Jak słucham tego Rudzkiego, albo Gutki - następcy Twaro, to kuźwa emocje, jak podczas wielkiego meczu tefałeniaków ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuahahhahhahahaah!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 9  
Git że wraca. Polityka tutaj nieistotna. Trzymaj się Twaro ! :-)
 2