Łukasz Szewczyk19.07.2018 (16:40)5 komentarzy

"Bake Off Junior" jesienią w TVP2

Jesienią 2018 roku kuchnię TVP2 przejmują dzieci. Kulinarne zmagania najmłodszych adeptów sztuki cukierniczej oceni jury znane z programu "Bake off - Ale Ciacho!". W programie zadebiutuje nowa prowadząca Ida Nowakowska, której towarzyszyć będzie Marcelina Zawadzka.
Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska
Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków "Bake Off Junior" i 25 tysięcy złotych, stanie 12 dzieci w wieku 8-14 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji "Bake Off Junior". Młodzi adepci sztuki cukierniczej będą musieli przygotować m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, tartę warzywną i francuskie naleśniki.
Uczestnicy będą musieli trzymać się wyznaczonych zadań i nie będą mogli przekroczyć czasu na ich wykonanie. Wielka, kolorowa kuchnia kulinarnego show umiejscowiona na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim, będzie areną, na której dojdzie do najpyszniejszej rywalizacji w polskiej telewizji. Ida Nowakowska debiutująca w jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce i idealnym przykładem, jak pasja z dzieciństwa może stać się całym życiem. Wspólnie z dotychczasową prowadzącą, Marceliną Zawadzką, będą dbały o atmosferę, komfort i dobre samopoczucie juniorów na planie.

Kulinarny show Dwójki realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu "Junior Bake Off" stworzonego przez Love Productions. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision.

Premierowe odcinki pierwszej edycji "Bake Off Junior" już jesienią w TVP2.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Fajne panie, aż trudno jest oderwać wzrok od tego zdjęcia w artykule, heheh.
 4  
Marcelina piękna i mądra kobieta nie co te pseudo celebrytki pokroju Dody.
 2  
Marcelina, Marcelina u la la
 1  
Ida zrobila tak wielka kariere tancerki, ze teraz zamiast w ameryce siedzi w pl i pajacuje w jakims glupawym programie z licencji dla kur domowych. rzeczywiscie jest czego zazdroscic...
 4  
Marcelina jest pusta jak bęben !!!
 0