Łukasz Szewczyk24.07.2018 (12:20)6 komentarzy

Nowy show z nagrodami jesienią w TV Puls. "Następny proszę!"

Emocje, wyścig z czasem, nagrody pieniężne. Jesienią 2018 roku na antenie TV Puls zadebiutuje polska edycja show "Następny proszę!", który pokochali m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii.
TV Puls HD
Zapowiadany show Telewizji Puls "Następny proszę!" oparty jest na licencji włoskiego "Next One". To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show. Gra toczy się o wysoką stawkę, a zwycięzca może być tylko jeden.
- Show "Następny proszę!", który szykujemy w TV Puls na jesień, to nowy format w polskiej telewizji, oparty na bardzo dobrze przyjętym m.in. we Włoszech i Kanadzie formacie Next One. Nasi widzowie znajdą w nim prawdziwe emocje i doskonałą rozrywkę, program adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, oglądać go więc mogą całe rodziny - mówi Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań - do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.

"Następny proszę!" to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

- "Następny proszę!" wpisuje się w panujący obecnie trend, jakim jest powrót teleturniejów do telewizji. Cieszymy się, że TV Puls wprowadza ten rodzaj rozrywki do swojej oferty programowej na nowy sezon. Format osiągnął już wielki sukces na świecie, tym bardziej mamy nadzieję, że pokochają go widzowie w Polsce - mówi Ryszard Sibilski, prezes firmy Endemol Shine Polska, która jest producentem nowego programu.


Premiera how "Następny proszę!" we wrześniu 2018 roku na antenie TV Puls.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Premiera pewnie niestety w niedziele o 7 rano, tak jak niemal wszystkie programy na kanałach spoza tandemu TVP-Polsat-TVN.
 5  
TV Puls ma bardzo glupie godz premier albo jak czlowiek wraca z pracy albo w trakcie .albo jest co innego do roboty I czlowiek nie zawsze moze sobie pozwolic usiadz przed telewizorem.
 10  
Dlatego istnieją powtórki :)
 1  
Jeszcze nie wiadomo o której program będzie nadawany, a wy już snujecie, że program będzie o nieadekwatnej godzinie.
 0  
Jaki cel ma ten program jak w finale uczestnicy mają źle odpowiadać? Głupota totalna.
 8  
Wiem dzisiaj, że to się nie przyjmie.
 3