Łukasz Szewczyk25.07.2018 (12:45)20

Magazyn Replika uderza w "heteronormę" męskimi pocałunkami. "Równe traktowanie to także równe obyczaje"

Jedyny w Polsce drukowany dwumiesięcznik społeczno-kulturalnego LGBTQ ponownie zaskakuje. Tym razem uderza w "heteronormę" w miejscach publicznych. Co jeszcze w numerze?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

Przykro na to patrzeć.
 17  
Miłość ma ogromny potencjał. Pokona każdą zawiść, szyderstwo itp. Każdy ma prawo i potrzebę okazywania miłości. Kto nie potrafi kochać ten w swym nieszczęściu już pogrzebany. Niech kochają się ludzie jak im jest dane i nie ma co pisać ze to obrzydliwe. Bo czyż miłość jest czymś obrzydliwym? Kto nie potrafi akceptować siebie nigdy nie zaakceptuje drugiej osoby.
 18  
SUPER! Każdemu wolno kochać i każdy ma prawo okazywać to uczucie nawet w miejscu publicznym!
 9  
i dzieciom ma powiedzec ze dwóch calujacych sie facetów to normalne?
wszystko jest ok dopóki nie jest to promowane na chama. a tak wlasnie jest z gejami. jak zyja sobie po cichu, nie obnosza sie z tym to niech sobie zyja. ale jak na sile próbuja wmówic ze gej jest ok to niech wiedza ze nie jest OK.
 1  
"Promować" to sobie możesz kurczaki w hipermarkecie. To po pierwsze. Po drugie, to że ty czegoś nie chcesz widzieć, to nie oznacza, że tego nie ma. Swojej homofobii nie tłumacz dziećmi. Jeśli mają homofoba ojca, to będą zacofanym ludźmi. Ale to nie wina gejów, tylko rodziców dzieci, którzy nie potrafią tłumaczyć im świata (najlepiej z wyłączeniem biblijnych bredni). Bo natura to nie biblia. Religia to też nie natura. Miłość już tak.
 4  
Normalnie zrzygam się centralnie....
Szczyt inżynieri psychospolecznej
Oswajac i łamać społeczeństwo....
 0  
Homoaktywiści wypaczają pojęcie tolerancji i sugerują, że „bycie tolerancyjnym” wymaga bezwarunkowej akceptacji wszystkich przejawów homoseksualnej „orientacji” i wynikających z niej zachowań. Jednak słowo „tolerancja” oznacza w rzeczywistości cierpliwe znoszenie czegoś, czego nie lubimy, w interesie zachowania uprzejmości. Nasza skłonność do okazywania tolerancji zależy wielkości szkody lub korzyści jakie społeczeństwo uzyskuje w rezultacie wykazanej tolerancji. Na przykład, co widać na wykresie powyżej, mamy zerową tolerancję dla brutalnych przestępstw, ale całkowitą tolerancję dla wolności przekonań.
Stosując tę logikę, powinniśmy w rozsądny sposób rozszerzać wysoką tolerancję na ludzi, którzy zdecydowali się ujawnić publicznie swoją „orientację” homoseksualną, ponieważ społeczne korzyści wynikające z wolności słowa przewyższają szkody związane z tym ujawnieniem. Lecz odwrotnie (przeciwnie), negatywne konsekwencje dla zdrowia publicznego i moralności seksu homoseksualnego przewyższają wszelkie domniemane społeczne korzyści związane z wolnością
 4  
KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA! Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
 0  
@Anonim a gdzie w tym art. Konstytucji jest napisane że nie możesz kochać osoby tej samej płci?
 11  
Homoseksualność i biseksualność to prawidłowa seksualność człowieka.

Polskie Towarzystwo Psychologiczne
johnyB - ten prawdziwy 25.07.2018 (20:47:43)
 9