Łukasz Szewczyk25.07.2018 (12:45)20

Magazyn Replika uderza w "heteronormę" męskimi pocałunkami. "Równe traktowanie to także równe obyczaje"

Jedyny w Polsce drukowany dwumiesięcznik społeczno-kulturalnego LGBTQ ponownie zaskakuje. Tym razem uderza w "heteronormę" w miejscach publicznych. Co jeszcze w numerze?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

Jak wiesz, dla Pana Andrzeja i jego kolegów z partii konstytucja nic nie znaczy. Więc nie warto się powoływać, tylko dlatego, że Ci wygodnie ;) Po drugie, przytoczony fragment mówi jasno, że małżeństwo trzeba chronić. I słusznie. Tylko jedno nie wyklucza drugiego. Związki partnerskie (hetero/homo) nie zagrażają rodzinie. Wręcz mogą ją wzmocnić (nie wszystkie pary hetero chcą być małżeństwem, ale chcą uregulować sytuację prawną) Po drugie, środowiska LGBT nie chcą usuwać małżeństw spod ochrony państwa. Kto nagadał Ci takich bzdur? Wyłącz TVP ;)
 1  
LGBT, to jakaś nowa wynaturzona odmiana homo sapiens. Krzyżówka, czy jakiś eksperyment in vitro, plemniki żółtego komunisty i białego faszysty w jednym jajeczku. Butne , agresywne , kłamliwe i głupie.
 4  
Człowiek rodzi się z człowieka. Orientacja seksualna już jest wpisana w każdego. Uczenie tolerancji do każdej istoty żywej jest sukcesem dobrze rozwiniętych krajów. Negacja, kłamliwa edukacja nienawiści, pseudo religie i ich przywuddcy, zbierają żniwo w pogardzie do człowieka za to że chce być kochanym. Nie ma usprawiedliwienia do faktu że wielu wypowiadających się tutaj i wszędzie w internecie gdzie ppjaiwja się artykułu o LGBT są przesyceni nienawiścią i strachem wkodowanym im poprzez propagandę. Człowiek wolny nie ogranicza wolności innym którzy nie krzywdzą i nie łamią prawa. Człowiek wolny raduje się z miłości innych. Bo miłość jest potężna pokona wszelkie przeciwności. Obiedzie się i przestańcie wypisywać bzdury pełne pogardy . Pokochacie siebie i dajcie żyć innym.
 2  
Pary hetero rzadko pokazują się w takiej sytuacji. Pocałunek jest sprawa intymną, a widok tej pary całującej się jest po prostu przykry. Nie wtrącam się do ich seksualnej orientacji, ale nie trawię obnoszenia się ze swoją innością. Jeśli myślą, że społeczeństwo przyzwyczai sie do widoku pieszczących się facetów, to chyba jeszcze nie ta pora.
 3  
I dlatego głosowałem na PIS
 2  
Sami homofobii w tych komentarzach... Porażające
 3  
Rownosc to normalnosc jak ci sie nie podoba to nie patrz ale zrozum ze niektorzy na ciebie tez nie chca patrzec ale nie każdy musi lac cie w morde i wyzywac
 2  
Normalnie zrzygam się centralnie....
Szczyt inżynieri psychospolecznej
Oswajac i łamać społeczeństwo...
 2  
Natura stworzyła nas takich jakimi jesteśmy więc trzeba tolerować zachowania innych gdy nie są one kierowane bezpośrednio w twoją osobę.
Jakby nie było hetero seksualistów to ludzie by wymarli ale na szczęście jest inaczej.
Najgorsi są ci co ukrywają swoje ciemne sekrety i wyjeżdżają do krajów takich jak Tajlandia by za kilka dolarów kupić małe dzieci by robić z nimi co się chce.
Za takie coś powinna być kara śmierci.
 0  
Powinni do magazynu dodać próbke lubryfikantu. i koszulkę z napisem "geye wszystkich krajów łączcie się!" tylko jak pózniej rozłączyc?
Lisenkokamelpowiatowy 30.07.2018 (13:49:31)
 0