Łukasz Szewczyk27.07.2018 (13:08)17 komentarzy

Antyradio na żywo z Pol`And`Rock. Festiwalowe studio, transmisje koncertów

Festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, program do późnych godzin nocnych, specjalna strefa M&G- to tylko część aktywności przygotowanych przez Antyradio na tegoroczny Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku.
Jerzy Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
Jerzy Owsiak w Antyradiu / Fot. Antyradio
W poniedziałek 30 lipca i wyjątkowo w środę, 1 sierpnia, o godzinie 20.00, Jurek Owsiak zaprasza na specjalne festiwalowe wydanie programu "Zaraz będzie ciemno". Na żywo, wprost z Kostrzyna nad Odrą. Środowej audycji będą mogli wysłuchać także uczestnicy Festiwalu, ponieważ popłynie on w pole wprost z nagłośnienia Dużej Sceny Pol'and'Rock Festival. Codzienny festiwalowy program na żywo z plenerowego studia Antyradia będzie nadawany od 1 do 4 sierpnia, od godziny 17.00 do późnych godzin nocnych. Poprowadzą go tradycyjnie Tomasz Kasprzyk, Kuba Olszewski i Piotr "Makak" Szarłacki. Przez wszystkie dni trwania Pol'And'Rock Festival będzie można usłyszeć też specjalne relacje reporterów Antyradia i ogromną ilość muzyki artystów związanych z tym ogromnym wydarzeniem. Antena Antyradia, głównego rockowego partnera Pol'and'Rock Festival, da możliwość poczucia atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
- Antyradio napędza nas i daje energię do tworzenia Pol'and'Rock Festival przez cały rok. To przecież właśnie na antenie Antyradia prezentujemy muzykę zarejestrowaną na naszych scenach i są to często wyjątkowe i niezapomniane utwory w wersjach na żywo, z oklaskami! Ze słuchaczami mojej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" rozmawiamy o Festiwalu, dzielimy się emocjami, budujemy jego różnorodność i rozmach organizacyjny. Naturalnym więc jest, że właśnie Antyradio towarzyszyć będzie nam w codziennym życiu fantastycznej społeczności Pol'and'Rock Festival i wszystko to będziecie mogli usłyszeć i poczuć na antenie - mówi Jurek Owsiak, twórca i organizator Festiwalu

Obecność Antyradia na Festiwalu nie ograniczy się tylko do relacji na antenie.Tuż obok dużej sceny powstanie strefa M&G Antyradia, w której fani będą mogli spotkać się z muzykami występującymi na festiwalu, w tym także z największymi gwiazdami trzydniowych koncertów. Spotkania poprowadzi Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny stacji. Tu także będzie można zdobyć autografy i gadżety festiwalowe Antyradia.

Antyradio zaznaczy także swoją obecność na Akademii Sztuk Przepięknych. Spotkanie z pisarką Katarzyną Puzyńską w Akademii Sztuk Przepięknych poprowadzi Piotr "Makak" Szarłacki, autor audycji Makakofonia/Makakart, poświęconej kulturze i sztuce. To właśnie po jednym z programów Makaka, w którym gościła Katarzyna Puzyńska, otrzymała ona zaproszenie do spotkania w festiwalowej ASP.

Na Festiwalu nie zabraknie Antyradia w wersji internetowej. W serwisie antyradio.pl można już dziś znaleźć wszystkie najważniejsze festiwalowe niusy, sondy, praktyczne informacje, fotogalerie, a wkrótce pojawią się relacje wideo. To co dzieje się na Pol'And'Rock będzie można też śledzić na bieżąco na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Owsiak syn milicjanta z czasów komuny to typowy przedstawiciel III RP , który nigdy w życiu normalnie nie pracował , jego sposób na kase to WOPŚ zajmująca się zbiórką / zebraniem kasy/ ma urządzenia medyczne które zakupuje i dystrybuje do szpitali, i nie było w tym nic dziwnego kiedy państwo istniało teoretycznie a instytucje państwa do tego powołane kasę mieli dla kolesi. Teraz kiedy istnieje i normalnie funkcjonuje państwo polskie – zakupem i dystrybucją niezbędnych urządzeń medycznych zajmują się odpowiednie do tego powołane instytucje. Uważam że w obecnej rzeczywistości działalność WOPŚ nie tylko ośmiesza Kraj i toleruje patologie w której impreza taka często przekracza koszty jej organizacji ponoszonej nierzadko przez samorządy ale i pozwala na tym nie do końca transparentne dorabianie się osób bądź co bądź na działalności publicznej
 11  
Jerzy Owsiak robi co chce w komercyjnym Antyradiu - spoko, nie mam nic przeciwko temu.

Najważniejsze, że robi to już nie w radiowej Trójce.
 2  
Szkoda ze Antyradio nie dociera do Kostrzyna nad odrą:D
 7  
Niby będą nadawać, ale nie będzie ich tam słychać. No chyba, że przez internet ;)
 1  
Może pochwalicie się matoły pisowskie co robi wasz Pięta?
PISgromca obłudy pisiaków 28.07.2018 (14:52:51)
 6  
WYCINEK PRAWYCH I SPRAWIEDLIWYCH

Stanisław Piotrowicz

Stanisław Piotrowicz od 1978 r. należał do PZPR. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu. Senator VI i VII kadencji, poseł na Sejm VII i VIII kadencji z ramienia PiS. W 2007 r. sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Obecnie przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. To właśnie przez niego do politycznego słownika wchodzi termin "Piotrowicze".

Andrzej Aumiller

Andrzej Aumiller do 1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, z ramienia której w 1989 r. został posłem na Sejm kontraktowy. Był ministrem budownictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

Aleksander Chłopek

Aleksander Chłopek - poseł PiS na Sejm V i VI kadencji - co prawda należał do PZPR od 1978 do 1981 r., ale w 1980 wstąpił do "Solidarności".

Henryk Cioch

Prof. Henryk Cioch w grudniu 2015 r. został wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Należał do PZPR, IPN przyznał mu jednak status osoby pokrzywdzonej. W 2011 r. został senatorem - był bezpartyjnym kandydatem PiS. "Nigdy nie współtworzyłem aparatu PRL, nie zasiadałem w PRL-owskich ławach sejmowych, nie byłem członkiem PRONU, nie ściskałem dłoni przywódców stanu wojennego, nie głosiłem kłamliwych teorii historycznych" - napisał w oświadczeniu.

Krzysztof Czabański

Krzysztof Czabański, poseł PiS, od 2016 r. jest przewodniczącym Rady Mediów Narodowych. W latach 1967-1981 publikował "Sztandarze Młodych", "Zarzewiu", "Dookoła świata", "Literaturze" i "Kulturze". Należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej. W latach 1967-1980 był członkiem PZPR. W 1980 wstąpił do NSZZ "Solidarność". W 1981 był redaktorem "Tygodnika Solidarność", a po wprowadzeniu stanu wojennego publikował w prasie podziemnej.

Wojciech Jasiński

Wojciech Jasiński to były minister skarbu w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, obecnie poseł i prezes zarządu PKN Orlen. Od 1975 r. należał do PZPR. Od 1980 pracował w "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Zgoda" w Płocku, gdzie - jak twierdzi - organizował struktury "Solidarności". Za tę działalność na początku 1982 miał zostać wyrzucony z PZPR.

Karol Karski

Karol Karski był posłem na Sejm V i VI kadencji, w 2007 był sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Jest europosłem. Działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich.

Stanisław Kostrzewski

Stanisław Kostrzewski od 2000 do 25 lutego 2006 i od 10 października 2009 do 5 września 2014 był skarbnikiem PiS. Należał do PZPR do momentu rozwiązania tej partii.

Andrzej Kryże

Andrzej Kryże działał w PZPR od lat 70. do jej rozwiązania. W marcu 1980 r. jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy. W latach 2005-2006 był z ramienia PiS sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Urząd ministra sprawował wówczas Zbigniew Ziobro. W latach 2006-2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Maciej Łopiński

Maciej Łopiński w 1971 r. wstąpił do PZPR i był członkiem tej partii do 14 grudnia 1981. W stanie wojennym redagował "Solidarność – Pismo Regionu Gdańskiego". W 1988 uczestniczył w strajkach w Stoczni Gdańskiej. Był także członkiem Regionalnej Komisji Koordynacyjnej "Solidarności" w Gdańsku. Jest sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

Jan Pietrzak

Jan Pietrzak jest zaliczany do "Piotrowiczów", gdyż był członkiem Związku Młodzieży Polskiej i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Później uważano go jednak za głos antykomunistycznej opozycji. Był twórcą "hymnów" opozycji w PRL, takich jak "Taki Kraj" i "Żeby Polska była Polską".

Marcin Wolski

Marcin Wolski, dyrektor TVP2, w latach 1975-1981 należał do PZPR, od 1980 był sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej Programu III PR. W czasie stanu wojennego został zwolniony z pracy i dostał zakaz zatrudnienia w mediach. Stworzył opozycyjny kabaret objazdowy.
PISgromca obłudy pisiaków 28.07.2018 (14:54:50)
 2  
Szkoda ze Antyradio nie dociera do Kostrzyna nad odrą:D
To rockowo-szarpidrutowe radio nadaje tylko w kilkunastu miastach i wiele gdzie nie dociera. Na przykład do Radomia też nie dociera, z czego osobiście nawet się cieszę i oby jak najdłużej nie dotarło.

Może pochwalicie się matoły pisowskie co robi wasz Pięta?
Obrażanie PiSowców nie świadczy o tobie dobrze.
Chwalić się nie będziemy, bo to nie ma nic wspólnego z tematyką tego artykułu. Wy lubicie niemerytoryczny sracz w komentarzach, ale ja do jego tworzenia nie zamierzam się przyczyniać.

Tyle na temat.
 2  
@Maciej z Radomia Witam dawno nie wiedzianego "buca"
 3  
@Maciej z Radomia Witam dawno nie wiedzianego "buca"
To nie jest wpis na temat artykułu!
 0  
Niestety Ty na temat nie chcesz gadać. Ostatnio obiecywałeś że gdy znajdę nowszą wypowiedź o chęci odebrania koncesji TVN, wtedy porozmawiamy.

Znalazłem sprzed 5 dni i uciekłeś jak tchórz :lol
 0