Łukasz Szewczyk02.08.2018 (15:52)1 komentarz

"Łobuzy" i "K-Pop Non Stop" w 4Fun.TV

Muzyczny kanał telewizyjny 4Fun.TV wzbogaca swoją ramówkę o dwa nowe programy.
Od sierpnia do grona prowadzących kanały 4Fun.TV dołączają Łobuzy - czyli Boogie i Fifon znani z hitów takich jak "Ona czuje we mnie piniądz" czy "Łobuz kocha najbardziej", wykonawcy progresywnego disco. W ramach swojego pasma "Łobuzy" zaprezentują wnikliwą analizę polskiego rynku muzycznego i showbiznesu z przymrużeniem oka. - Niegdyś wzięci muzycy i producenci - dziś renegaci grający na nosie branżowym standardom. Panasewicz i Borysewicz spotykają Bolka i Lolka z lekką nutą Beavisa i Buttheada - tak o swoim programie opowiadają Łobuzy. W premiera program w sobotę (od 4 sierpnia) o godz. 17.00.
Drugą nowością na antenie jest program "K-Pop Non Stop", którego gospodarzem została prezenterka, dj-ka radiowa, a prywatnie fanka k-popu Klaudia Tyszkiewicz. Jak sama nazwa wskazuje, w programie będzie można zobaczyć najlepsze clipy z gatunku k-pop, nie zabraknie również ciekawostek i newsów dla fanów kultury i muzyki koreańskiej. Premiera programu w niedzielę (od 5 sierpnia) o godz. 9.00.

- 4Fun.TV jako pierwsza stacja mainstreamowa ma k-pop i nie zawaha się go użyć. Do tej pory graliśmy muzykę z tego nurtu w naszych programach interaktywnych, gdzie wybór hitów na antenę leży w rękach widzów. Z uwagi na olbrzymi pozytywny odzew ze strony fanów - postanowiliśmy pójść o krok dalej i poświęcić temu gatunkowi cały program. Kluczowa jest tu rola prowadzącej - Klaudii Tyszkiewicz, która obok niezwykłej świeżości i naturalności przed kamerą, dysponuje też największą w Polsce wiedzą w temacie kultury koreańskiej i w środowisku fanów k-pop jest prawdziwym autorytetem - mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa 4Fun.TV

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dajcie jakieś (np. weekendowe) pasmo z nową muzyką trance, fani A State Of Trance również docenią :)) czasem coś się spotka na MTV Live, ale to rzadkość, a jest sporo fajnych nutek ;]

Niech kanał oferuje jak najbardziej różne gatunki muzyczne, aby każdy mógł coś tam dla siebie znaleźć, no prócz disco polo (rzecz jasna - kanałów z tym związanych mamy już aż ponadto)
 3