Łukasz Szewczyk06.08.2018 (12:02)15

Player: Autorskie programy tematycznych kanałów NC+ bez opłat

Użytkownicy internetowej platformy Player zyskali darmowy dostęp do wybranych, autorskich programów z oferty z kanałów tematycznych platformy NC: Kuchnia+, Domo+, Planete+, teleTOON+ i MiniMini+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

Nie płacący zawsze będzie narzekał... Zakup pakiet płatny, i się przekonasz jak to wszystko fajnie działa czy to po przez przeglądarkę w laptopie czy aplikację na smartfonie lub na telewizorze z Androidem TV lub przystawką.
 2  
Ma może ktoś to pudełko i powie jak z jakością obrazu ?
Ja mam to pudełko i ma jakość = Vu+ uno 4K SE które też posiadam.
Sęk w tym, ze na Vu mam za 5 dolców na rok full nc+ i cp, a na pudełku sam wiesz po ile chcą.
 2  
Obraz z Player+ Boxa jest lepszy od jakości obrazu w Netii choć szybkość przełączania kanałów jest szybsza w Netii z N 7800 i lepsza grafika ale za Giganagrywarkę trzeba płacić 15 zł. miesięcznie w Netii a w Player+ w cenie pakietu te same usługi co Giganagrywarka . Wszystkie kanały autorskie nc+ z pełną ofertą Canal+ w Player + a w Netii znikną te kanały po zakończeniu umowy z nc+ i zostaną wprowadzone tylko pakiety Cyfrowego Polsatu . Obecni i nowi abonenci Netii co podpiszą nowe umowy z pakietami CP dostaną kanały Polsat Sport Premium gratis .
 2  
Przydałaby się aplikacja Player.pl w dekoderach nc+
 0  
Prosi się aby dodać nową aktualizację do Player+ Boxa jeśli chodzi o pewność , szybkość działania i funkcjonalność oraz OSD . Bo oferta kanałów mi pasuje poprostu brak śmieciowych kanałów tylko te co mi odpowiadają jak np. nSport+ , Eurosport , Canal + , Eleven czy HBO .
 0