Łukasz Szewczyk08.08.2018 (17:38)brak komentarzy

WP Pilot w pakiecie z prądem od Energa Obrót. Do 70 kanałów TV

Na rynku dostępna jest "Telewizja tam, gdzie Ty" - nowa oferta sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych, dostępnych w usłudze WP Pilot. Oferta gwarantuje dostęp do 70 kanałów telewizyjnych online na komputerach, w Android TV, a także na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i laptopach.
WP Pilot w pakiecie z prądem od Energa Obrót. Do 70 kanałów TV
W ramach oferty "Telewizja tam, gdzie Ty" Energa Obrót proponuje klientom dwa pakiety kanałów:
- Pakiet Prestiżowy Plus - to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD,
- Pakiet Prestiżowy - to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.
- Sprzedaż prądu wraz kontentem telewizyjnym to odpowiedź na potrzeby konsumentów. WP Pilot pozwala na dostarczanie najatrakcyjniejszym programów niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy i miejsca, w którym przebywamy. Dzięki temu spełniamy oczekiwania pełnej mobilności i elastyczności w oglądaniu telewizji - mówi Paulina Górska, dyrektor WP Pilot.

W pakiecie Prestiżowym Plus, klienci mogą oglądać cztery kanały sportowe sieci ELEVEN SPORTS, w ramach których dostępne są rozgrywki najpopularniejszych lig, w tym hiszpańskiej La Ligi Santander, niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A TIM. Fani sportów motorowych zobaczą prestiżowe wyścigi Formula 1 , a tenisa zmagania sportowców w ramach ATP World Tour.

W każdej z ofert klienci mogą skorzystać z dwóch wariantów rozliczenia energii elektrycznej.

Dostęp do usług telewizji online jest możliwy z Polski oraz wszystkich krajów Unii (w ramach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści).