Łukasz Szewczyk09.08.2018 (14:11)11 komentarzy

Hity z Discovery w jesiennej ramówce telewizji Metro

Hity filmowe, fascynujące dokumenty, seriale Jesienią na antenie kanału Metro czekają na widzów takie serie dokumentalne, jak: "Bimbrownicy", "Najniebezpieczniejszy zawód świata" oraz kultowy program "Bear Grylls: Szkoła przetrwania".
Metro TV
Jesienią 2018 roku stacja Metro pokaże na swojej antenie dokumentalny serial "Bimbrownicy". Okazuje się, że bimber jest popularny nie tylko w Polsce. W Ameryce w regionie Appalachów od lat króluje tradycja związana z pędzeniem "księżycówki". Każdej wiosny mężczyźni i kobiety udają się do lasu, żeby w niezmieniony od pokoleń sposób przyrządzić jedyny w swoim rodzaju alkohol. Działania poza prawem, zmagania
z dziką przyrodą oraz rywalami z rynku monopolowego to codzienność amerykańskich bimbrowników.
Niełatwe życie mają też bohaterowie programu "Nagi instynkt przetrwania". Zdani tylko na siebie, muszą przetrwać w ekstremalnych warunkach. Bez jedzenia, wody i miejsca do spania przez 21 dni. Czy wszystkie pary podołają temu niebezpiecznemu wyzwaniu?

Jaki jest "Najniebezpieczniejszy zawód świata"? Zdziwicie się! Chodzi o poławiaczy krabów na Morzu Beringa. To właśnie w ich przypadku wskaźnik śmiertelności dochodzi do trzystu przypadków śmiertelnych na sto tysięcy osób. Skuty lodem pokład kutra, klatki z krabami ważące po kilkaset kilogramów i kilkumetrowe fale to codzienność każdego z rybaków. Zobacz jak wyglądają kulisy ich pracy. Dlaczego decydują się na wykonywanie tak niebezpiecznego i obarczonego ryzykiem zawodu?

Beara Gryllsa nikomu nie trzeba przedstawiać! Ten brytyjski podróżnik, alpinista i popularyzator sztuki przetrwania sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Balansując na granicy życia i śmierci, pokazuje jak można przetrwać w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Lodowiec w Islandii, amazońska dżungla, Syberia. I on jeden - wyposażony jedynie w manierkę, krzesiwo i nóż. To po prostu trzeba zobaczyć! Program "Bear Grylls: Szkoła przetrwania" już jesienią w telewizji Metro.

Nie zabraknie także atrakcji dla fanów dobrego kina. Wystarczy codziennie o godzinie 20:00 usiąść przed telewizorem i włączyć Metro. Jesienią w paśmie filmowym przypomnimy takie filmy, jak: "Obcy - ósmy pasażer "Nostromo" czy "Obcy - decydujące starcie". W ofercie pojawią się także takie propozycje, jak: "Romeo i Julia" czy "Miasto cienia".

Komentarze (1 - 10 z 11)

Reasumując, zwykła sieczka dla gimbusów ;)
 11  
Reasumując, zwykła sieczka dla gimbusów ;)
Opisałeś poziom intelektualny współczesnych produkcji stacji Discovery. Discovery było dobre max. do roku 2008. Potem zjazd w dół.
 12  
szybko powinni zaorać TVN - Diszkowery - Metro !!!
 6  
Opisałeś poziom intelektualny współczesnych produkcji stacji Discovery. Discovery było dobre max. do roku 2008. Potem zjazd w dół.
Dokładnie tak jest. Taki dziwny przypadek, że im bardziej rosła ilość abonentów platform cyfrowych i kablówek, tym bardziej spadał poziom Discovery ;)
 5  
Discovery to dno !
 3  
BYŁOBY MILO JAKBY DISCOVERY KUPILO PROGRAM " CIEŻARÓWKĄ PRZEZ STANY" KTO JEST ZA?
JA JAK NAJBARDZIEJ ZA A INNI?
 1  
Histeria „Wyborczej” to świetny znak – żubr wreszcie został porządnie ugryziony w d...

Nadchodzą naprawdę dobre czasy dla Polski. Dzieje się coś wielkiego, nastaje przełom, po którym nasze państwo nie będzie już takie samo. Widać to w drgawkach, jakie wylewają się z łamów „Wyborczej”.W im bardziej patetyczne, nieznośnie histeryczne tony uderzają najwybitniejsze pióra biuletynu z Czerskiej, tym bardziej przekonuję się, że dzieło się dokonuje. Puszczają im wszelkie hamulce, a niosą rozhuśtane emocje.Ktoś zabiera im ich Polskę – czują, że bezpowrotnie. Tę krainę ułożoną według ich reguł, z ich autorytetami, z ich biznesami, z ich inżynierią społeczną, z ich nakazami i zakazami. Z ich bogaczami, z ich sędziami, z ich zdrajcami, dla których ogłosili amnestię.Nawoływania – choć coraz bardziej wrzaskliwe – nie skutkują. Tłumy nie wychodzą na ulice. Zbiera się garstka furiatów, zadymiarzy, happenerów tych najtrwalej plastycznych do urobienia w bezrozumnej nienawiści, leczących swoje zranione aspiracje.Nikt ich nie będzie wieszał, wypędzał, grabił, w jakikolwiek sposób represjonował. Tracą tylko część przywilejów, kończy się wszechwładza.I tego znieść nie mogą. Idą więc w przemoc. Wciąż ostrzegając przed zamordyzmem.Wartości, o które tak zaciekle walczyli i rzekomo walczą, ustępują miejsca wyzwiskom. Inaczej myślący są już nazywani przez pierwsze pióro głupcami. Budują alternatywne rzeczywistości, snują majaki o tworzeniu podziemnego państwa.To wygląda na poważne zaburzenia. Czy się martwić? Nie, cieszyć! Bo znaczy to, że żubr został porządnie ugryziony w d…, jak to obrazowo opisał Jarosław Marek Rymkiewicz. Tak, żubr „podniósł głowę, potrząsnął rogami, ryknął i popędził. Dokąd, tego nikt nie wie. Ale galopuje, pędzi ku swoim nieznanym, dzikim przeznaczeniom. Polska poruszyła się, została poruszona - jest coraz inna i będzie jeszcze inna”.
Nareszcie.
POCZYTAJCIE SOBIE BZTETY TEGO PODBRUKOWCA
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 11.08.2018 (19:18:38)
 2  
Starocie z drugiego obiegu dla januszów i gimbusów.
 3  
szybko powinni zaorać TVN - Diszkowery - Metro !!!
Są w kolejce zaraz po PiS i jego mediami. Zresztą niech tylko PIS przerznie wybory zając się SKOK Holding i jego przybudówką Fratrią sprawdzić skąd tak nagle pod rządami PO się rozwinęły te media a padała SKOKI owszem jeden z powodów to kredyty które dostawali członkowie PiS by się partia nie rozpadła a których nie spłacali
 1  
Ramówką kanału METRO można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/metro
 0