Łukasz Szewczyk09.08.2018 (14:20)9 komentarzy

Jesień w Discovery Channel: Trzy polskie nowości, wśród nich "Zawodowcy" i "Porty"

Jesień w Discovery Channel będzie pełna pasji, przygód i emocji. Stacja przygotowała dwie polskie nowości "Zawodowcy", "Porty, i "Nietypowe transporty" a także nowe sezony "Złomowiska PL", "Polskich truckersów". Nie zabraknie także kontynuacji zagranicznych hitów, takich jak "Gorączka złota".
"Nietypowe transporty" / Fot. Discovery Channel
Jesienią na antenie Discovery Channel zobaczymy trzy nowe polskie produkcje. Jedną z nich jest program "Nietypowe transporty". Zastanawialiście się kiedyś ile wojskowych, opancerzonych wozów bojowych jest w stanie pomieścić pociąg lub jak przetransportować maszynę ważącą pięćdziesiąt ton? Odpowiedzi na te pytania znają mistrzowie transportu najbardziej niestandardowych towarów. Program pokaże kulisy ich pracy. Widzowie zobaczą, z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć podczas załadunku i transportu ogromnych maszyn czy wielotonowych elementów konstrukcyjnych. Jakie przeciwności stają na drodze ekip zajmujących się logistyką drogą morską, rzeczną i lotniczą?

"Porty" / Fot. Discovery Channel
Ciężka praca, niesprzyjające okoliczności, presja czasu i ciągłe ryzyko - to również codzienność dla tysięcy pracowników polskich portów morskich. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a opóźnienie oznacza gigantyczne straty. Kolejna jesienna nowość na Discovery Channel to "Porty". Program pokaże kulisy funkcjonowania największych portów morskich w Polsce.
"Zawodowcy" / Fot. Discovery Channel
To nie wszystko! Praca obarczona wielkim ryzykiem jest także motywem przewodnim kolejnego nowego programu Discovery Channel - "Zawodowcy". Siła fizyczna, spryt, odwaga i odporność na stres - wszystko to powinno cechować osoby, którym nie wystarczy ciepła posada za biurkiem i comiesięczna pensja. Trzy ekipy, trzy różne zawody, jeden wspólny mianownik - ogromne ryzyko, wynikające z wykonywanej pracy. Nasze kamery będą towarzyszyć drwalom, poławiaczom pracującym na kutrach rybackich oraz pracownikom wysokościowym.

Jesienią fani Discovery Channel mogą spodziewać się również powrotu ich ulubionych bohaterów z hitowych polskich produkcji, takich jak "Złomowisko PL" czy "Polscy truckersi".

Na antenie kanału nie zabraknie także bogatej oferty zagranicznej. Zobaczymy nowe odcinki "Gorączki złota". Ten uwielbiany przez widzów program pokazuje ekscytujące kulisy poszukiwania cennego kruszcu i zaciętej walki o wielką fortunę. Parker Schnabel, nazywany "złotym dzieckiem", wciąż konkuruje z legendą poszukiwaczy złota, Tony'm Beets'em. Będzie gorąco! Rywalizacja, smak zwycięstwa i gorycz porażki. Oni znają je doskonale i wiedzą, że złoto jest tylko dla twardzieli.

A co słychać u "najdzikszej rodziny" w Ameryce? W nowym sezonie programu "Klan z Alaski" Brownowie, mieszkający w sercu alaskańskiej puszczy, odizolowani od świata, zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami, jakie postawi przed nimi bezwzględna natura.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Nie pojmuję, program PORTY jest na TVN Turbo. To jaka to nowość???? Władze Turbo robią sobie dobrze anteną Discovery?
 2  
Firma Discovery kupiła jakiś czas temu firmę Scripps Networks Interactive (do której należał TVN). Teraz na różnych kanałach TVN-u będą puszczali programy pochodzące od koncernu Discovery.
 1  
Jakieś lewackie te programy się zaPOwiadają. Ani w nich walorów edukacyjnych, ani kulturalnych, ani patriotycznych. Ale czemu się dziwić? To w końcu amerykański Discovery. Działa na polskim rynku, mówi po polsku, ale myśleć po polsku to juz nie koniecznie... Chociaż wiadomo - z pianą na mordzie po sPOżytej ambrozji da się ten amerykański chłam oglądać ;D

buuuuuuuuuuuuuhahahahaha
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0  
Chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza. W tej sytuacji jest na odwrót, to TVN TURBO wprosiło się po chamsku na antenę Discovery Channel, a nie na odwrót.
W sensie promuje swoje przeciętne produkcyjki na potężnym kanale dokumentalnym o sporym prestiżu. Czyli, wchodzi w blask Discovery przez boczne drzwi. Strasznie nieuczciwe grzać się w blasku innych.
 3  
@Love,
Skoro to jedna firma (Discovery i TVN) to wymieniają się produkcjami. I mogą je, niestety, mieszać do woli. A sam kanał Discovery Channel to prestiż miał bardzo duży, ale 15 - 10 lat temu. Wiesz o tym dobrze. :) Teraz patrząc na jego ramówkę to prawie niczym się nie różni od kanałów z naziemnej DVB-T. Takie czasy ogłupiania konsumentów.
 1  
A kiedy Polscy Truckersi? Nowa seria?
 2  
a kiedy Diszkowery Channel Reklama HD ?? hahahhaha
 2  
@johnyB Ty to już kompletnie nie masz co pisać. Byleby tylko sprowokować.
Dno już dawno przebiłeś.

I czekamy na równie debilną ripostę.
 0  
Złomowisko <3 <3
 0