Łukasz Szewczyk09.08.2018 (15:11)brak komentarzy

Ślubna jesień w TLC Polska. Dwie polskie nowości

Przygotowania do ślubu najczęściej rozpoczynają się jesienią. Na co zwrócić uwagę? Jak zaplanować budżet? Którą suknię wybrać? Odpowiedzi na te wszystkie pytania zna ekspertka Izabela Janachowska, która jesienią poprowadzi w TLC dwa nowe programy o tematyce ślubnej.
Izabela Janachowska / Fot. TLC
W pierwszym z programów Izabela Janachowska udowodni, że kobieta w każdym rozmiarze może wyglądać pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Bohaterkami produkcji "Panny młode ponad miarę" będą narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Przez obfity biust, dużą pupę czy okrągłe kształty trudno im znaleźć suknię ślubną, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów.
Kiedy strój zostanie wybrany, pora zabrać się za organizację "Ślubu marzeń". Wiele par nie spodziewa się, ile szczegółów trzeba zaplanować na kilka tygodni przed ceremonią. Wystrój sali, bukiet, pierwszy taniec, upominki dla gości, samochód, stroje, menu, winietki czy fryzura panny młodej to tylko niektóre z punktów w kalendarzu ślubnym przyszłego małżeństwa. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Wystarczy wezwać Izabelę Janachowską, która na organizacji wesel zna się jak mało kto. Dzięki niej państwo młodzi będą w stanie zapanować nad chaosem przygotowań, a dzień ślubu będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli.

TLC w jesiennej ofercie programowej zaprezentuje widzom szeroki wachlarz produkcji zagranicznych. Na antenie pojawi się "Salon sukien ślubnych: Vegas" (Say Yes To The Dress Vegas), w którym panny młode staną przed trudnym wyborem najważniejszej sukni w swoim życiu. Dla wielu z nich wizyta w salonie będzie okazją nie tylko do zakupów, ale także do zweryfikowania relacji z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Nie będą też zawiedzeni wszyscy fani "Dr Pryszczylli" (Dr Pimple Popper). Najsłynniejsza dermatolog w Stanach Zjednoczonych zmierzy się z nowymi nietypowymi przypadkami medycznymi. Usuwanie ogromnych guzów i narośli to dla niej pryszcz! Kolejną nowością jest premierowy sezon programu "Przywrócić piękno" (Bring My Beauty Back), dającego nadzieję kobietom, które wiele wycierpiały z powodu swojego wyglądu. Czy zespołowi specjalistów uda się pomóc im tak, żeby mogły na nowo budować swoje życie i wreszcie poczuły się wyjątkowo?