Łukasz Szewczyk09.08.2018 (15:23)3 komentarze

7 nowości jesienią w Travel Channel. Wojciechowska, Dereszowska, Prokop, Vienio, Kot

Telewizja Travel Channel na jesień 2018 roku przygotowała dla swoich widzów sporo nowości. Stacja pokazuje, że to nie piękne miejsca są najważniejsze, ale ludzie, którzy je tworzą.
"10 na 10" / Fot. Travel Channel
"10 na 10" / Fot. Travel Channel
Z okazji jubileuszowego sezonu kultowego programu "Kobieta na krańcu świata", stacja telewizja Travel Channel zaprezentuje wywiad rzekę z Martyną Wojciechowską. Podróżniczka opowie o nietypowych sytuacjach, które wydarzyły się na planie oraz wyjawi nieznane dotąd historie i kulisy. W "10/10" widzowie zobaczą niepublikowane wcześniej materiały, poznają nowych bohaterów i dowiedzą się, co zmieniło się w życiu kobiet "z krańca świata".
"Patent na podróż" / Fot. Travel Channel
"Patent na podróż" / Fot. Travel Channel
Kolejna nowość - "Patent na podróż" udowodni, że podróżowanie nie musi iść w parze z wielkimi pieniędzmi. W każdym odcinku podróżnik Artur Kot odwiedzi inny kraj i zdradzi widzom sprytne oraz niebanalne sposoby na zwiedzanie danego regionu. Prowadzący będzie spał u lokalnych mieszkańców, wkręci się na tanią wyprawę off-roadową i zamieszka w sierocińcu dla słoni. Ten program to gotowa ściągawka dla tych, którzy chcą podróżować oszczędnie i z pomysłem.

"COOL turyści" / Fot Travel Channel
"COOL turyści" / Fot Travel Channel
Do grona prowadzących Travel Channel dołączył artystyczno-kulinarny duet z Warszawy. Raper Vienio i kucharz Filip Głodek wybiorą się na nietypową wyprawę po europejskich miastach. Nie zabraknie porad i praktycznych wskazówek. Co i gdzie zjeść? Jak ciekawie spędzać wolny czas? "COOL turyści" to program pełen czystego szaleństwa, dzięki któremu dowiecie się, jak podróżować... na własnych warunkach.

"Hotele marzeń" / Fot. Travel Channel
"Hotele marzeń" / Fot. Travel Channel
Najbardziej oryginalne hotele na świecie wyszuka dla widzów Anna Dereszowska. W programie "Hotele marzeń" odwiedzi między innymi egzotyczną wyspę w Tajlandii, butikowy hotel w Bangkoku i historyczną willę nad jeziorem Como.

"Niezwykłe Stany Prokopa" / Fot. Travel Channel
"Niezwykłe Stany Prokopa" / Fot. Travel Channel
W wyjątkowym stylu jeździ po świecie kolejna gwiazda Travel Channel - Marcin Prokop. Już jesienią ponownie ruszy w podróż po USA! Wraz ze swoim tajemniczym operatorem Bebkiem powylegują się na plażach Miami, obejrzą historyczne plantacje Georgii i zabawią się w klubach Nowego Orleanu. "Niezwykłe Stany Prokopa" to alternatywny przewodnik po USA - pełen nieprzewidywalnych sytuacji i abstrakcyjnego humoru.

"Jestem z Polski" / Fot. Travel Channel
"Jestem z Polski" / Fot. Travel Channel
"Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu krajach na całej kuli ziemskiej. Nowy cykl Travel Channel, w formie podróżniczych wideo blogów, przedstawi widzom świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w takich krajach, jak Japonia, USA, Peru, Kolumbia czy Brazylia. Odwiedzimy m.in. polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię - mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Jak żyje im się poza granicami kraju?

Co robią stewardesy po wylądowaniu na drugim krańcu świata? Jak wygląda ich praca od kuchni? Czy wykonywanie tego zawodu jest rzeczywiście spełnieniem marzeń? Bohaterowie nowej serii "Muszę lecieć" zdradzą wszystkie tajniki swojej profesji! Widzowie, razem z polskimi stewardesami i stewardami, okrążą kulę ziemską oraz poznają ciekawostki podniebnego świata.

"Świat według..." / Fot. Travel Channel
"Świat według..." / Fot. Travel Channel
Kolejną propozycją kanału jest "Świat według..." - nowy program przedstawiający osoby, które łączy miłość do podróżowania. Wśród bohaterów znajdzie się właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę czy polska "doktor Dolittle", pracująca w sierocińcach dla zwierząt.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kiedyś Travel Channel to był mój ulubiony kanał...
Teraz coraz częściej zamiast fajnych materiałów podróżniczych, sieczka produkcji TVN i polscy pseudocelebryci typu: Rusin, Szulim, Prokop .... itp

Szkoda, że coraz mniej wartościowych produkcji na większości kanałów, o zgrozo nawet na tych edukacyjno-naukowych...
 8  
Na kilka nowości z pewnością zapoluję ;)

Takie uroki i takie czasy, ale ja się cieszę, że Travel Channel zrobił się bardziej polski. Tego mi brakowało, gdy kanał ten był tylko tłumaczony na język polski.
 3  
O będzie Vienio... i fajnie!
 0