Łukasz Szewczyk09.08.2018 (16:32)5 komentarzy

Jesień w HGTV. Powrót "Domowych rewolucji" Doroty Szelągowskiej

HGTV Home & Garden jest drugim najchętniej oglądanym kobiecym kanałem tematycznym w Polsce. jesienią z nowymi programami powracają Dorota Szelągowska, Krzysztof Miruć, Maja Popielarska czy Darek Wardziak .
Dorota Szelągowska / Fot. HGTV
Dorota Szelągowska / Fot. HGTV
Po małej przerwie na antenę HGTV Home & Garden wracają "Domowe rewolucje". W trzecim sezonie programu Dorota Szelągowska razem z projektantką wnętrz Mariką, stolarzem Darkiem i mistrzynią organizacji - Julią spełnią marzenia kolejnych uczestników. Która z metamorfoz podbije serca właścicieli mieszkania i widzów?

"Nowa Maja w ogrodzie" / Fot. HGTV
"Nowa Maja w ogrodzie" / Fot. HGTV
Fani Mai Popielarskiej także nie będą zawiedzeni. W nowych odcinkach programu "Nowa Maja w ogrodzie" prowadząca opowie o wielu wyjątkowych roślinach i zabierze wszystkich w zielone, magiczne miejsca w całej Polsce.
"Zgłoś remont" / Fot. HGTV
"Zgłoś remont" / Fot. HGTV
Nie wszyscy lubią samodzielnie remontować i urządzać swoje mieszkania. Ci, którzy nie mają pomysłu, ale wiedzą jakim budżetem dysponują, powinni zgłosić się do architekta Krzysztofa Mirucia. Prowadzący "Zgłoś remont" ma wyobraźnię, która nie zna granic i jak nikt inny znajduje rozwiązanie każdego wnętrzarskiego problemu.

"Darek solo" / Fot. HGTV
"Darek solo" / Fot. HGTV
Jesienią przyjdzie także pora na najsłynniejszego stolarza w Polsce - Darka Wardziaka. W swoim programie "Darek solo" przygotuje dla bohaterów kolejne nietuzinkowe meble i sprzęty. Czy przypadną do gustu obdarowywanym?

"House hunters – Poszukiwacze domów" / Fot. HGTV
"House hunters – Poszukiwacze domów" / Fot. HGTV
Na antenę kanału wraca także kultowa produkcja "House Hunters - Poszukiwacze domów". To idealna okazja, żeby podejrzeć jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce. Czy agentom uda się spełnić wymagania tych najbardziej kapryśnych klientów, którzy marzą o idealnym lokum?

HGTV Home & Garden to nie tylko polskie produkcje, ale także starannie wyselekcjonowana oferta zagraniczna. Jesienią na antenie kanału zadebiutuje program "Poczuj się jak w domu" (Hidden Potential), w którym specjalistka od remontów, Jasmine Roth, pokaże jak można odmienić zwyczajne lokum na przedmieściach. To nie jedyna cudotwórczyni. Luke Caldwell jest wizjonerem i dekoratorem. Jego najlepszy przyjaciel Clint Robertson to specjalista od brudnej roboty. W programie "Zbudujemy fajny dom" (Boise Boys) kupują zaniedbane nieruchomości, które zmieniają w prawdziwe perełki. Czy uda im się tchnąć nowe życie w każde zapomniane wnętrze i jeszcze sprzedać je z zyskiem?

Jesienią widzowie HGTV Home & Garden będą mogli zobaczyć także nowe odcinki znanych i lubianych programów, takich jak: "Na dobrych fundamentach" (Good Bones), "Zarobić na remoncie" (Flip or Flop) czy "Moje miasto, mój dom" (Home Town).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Kiedy HGTV w Netii w jakości HD ?
 0  
Nawet lubię ten kanał, lepszy od Domo+
 1  
W Netii nie tak prędko jak w CP z satelity też tylko SD a w nc+ jest w HD
 0  
Na TVN turbo nie zrobił kariery Miruć...bo cwaniakował i był sztywny jak widły w gnoju... zwykły banan z niego.
 1  
Ja tam wolę DOMO +.
 2