Łukasz Szewczyk09.08.2018 (16:49)4 komentarze

Wysyp nowości jesienią w TTV: Życie na krawędzi, metamorfozy facetów, odważne kobiety na wsi

Na jesień 2018 roku telewizja TTV przygotowała kilka nowych pozycji. Będą one bawiły, zaskakiwały i prowokowały do myślenia
"Gogglebox. Przed telewizorem" / Fot. TTV
Telewizja TTV od samego prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Historie, które przytrafiają się telewizyjnym prowadzącym czy bohaterom antenowym z "Gogglebox. Przed telewizorem", "Nauki jazdy" czy "Drugiej twarzy", tworzą charakter stacji. Tej jesieni na antenie pojawią się także nowe propozycje.
Malwina Wędzikowska w programe "Ostatnia szansa" / Fot. TTV
Twarzą lifestylowej rewolucji w TTV została Malwina Wędzikowska. W programie "Ostatnia szansa" jako pierwsza w Polsce podejmie wyzwanie i podda mężczyzn modowej metamorfozie. Malwina wraz z ekipą programu wyruszy w Polskę, by dodać kolorytu, odwagi i charakteru męskiemu światu, który broni się przed modowymi standardami. Prowadzącą, która o męskim stylu wie niemalże wszystko, czeka jednak wiele niespodzianek...

"Rinke na krawędzi" / Fot. TTV
Drugą jesienną rewolucją będzie program "Rinke. Na krawędzi". To bardzo osobisty projekt telewizyjny Rinke Rooyensa, który ma odwagę dostrzegać historie ludzi niezauważanych przez innych. Bohaterów programu można spotkać na ulicy, pod mostem, w kanałach. Charyzmatyczny prowadzący i producent telewizyjny uczył się i poznawał swoich bohaterów, aktualnie ludzi bezdomnych, niemal przez rok. Motywował, kibicował, pomagał stanąć na nogi i wspierał w realizacji marzeń. Efekty pracy Rinke Rooyensa nie pozostawiają obojętnym.

Łukasz Urbańki w programie "Między nami" / Fot. TTV
Silnych wzruszeń i kobiecych tematów nie zabraknie też w programie "Między nami". Prowadzący, Łukasz Urbański, stylista fryzur, spotka ze sobą na fotelu fryzjerskim znane i lubiane gwiazdy show-biznesu oraz ich fanów. W salonie Łukasza pojawią się m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach, Red Lipstick Monster oraz Piasek. Jakie będą ich historie?

"made in Maroko" / Fot. TTV
Dagmara, bohaterka serialu dokumentalnego "Królowe życia", wyruszy jesienią na podbój Maroka w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych. Jak zawsze, u jej boku znajdzie się syn Conan, nieodłączny towarzysz Jacek i przyjaciółka Edzia. Czy razem okażą się lepszymi negocjatorami niż marokańscy handlarze? W programie "Made in Maroko" Dagmara spróbuje zamienić pustynny piasek w złoto.

Jesienią w TTV swoją historię zaczną też pisać "Piękne i odważne", czyli sześć uroczych i charakternych polskich kobiet, które wyruszą na wieś, żeby spędzić kilka dni na gospodarstwie. W mieście przyciągają spojrzenia, a w wiejskiej rzeczywistości będą musiały zmierzyć się nie tylko ze stereotypami i silną rywalizacją, ale też i podołać żniwom czy codziennej obsłudze gospodarstwa. Każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o ich sile i wartości nie świadczy tylko ilość przebytych zabiegów kosmetycznych. Czy surowe wiejskie życie zweryfikuje ich poglądy?

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ten kanał niestety zdurniał do reszty. I to już jakiś czas temu.
 3  
Zgadzam się. Promocja tałatajstwa, sutenerek, pseudo- stylistek, i wydmuszek- dam. Żenada TTV.
 1  
Brak takich programów jak Handlarze.
 1  
Gogglebox <3 <3 <3
 7