Łukasz Szewczyk09.08.2018 (17:26)1 komentarz

Młynarska, Rozenek, Drzewiecka, Fijał i Kalczyńska z nowymi programami jesienią w TVN Style

Kobieca telewizja TVN Style jesienią 2018 roku pokaże na swojej antenie aż pięć nowych programów, które będą wspierały widzów we wprowadzaniu pozytywnych zmian w ich życiu. Nie zabraknie także nowych sezonów sprawdzonych formatów.
Jesień 2018 w TVN Style
Agata Młynarska / Fot. TVN Style
Agata Młynarska / Fot. TVN Style
Jesienią 2018 roku Agata Młynarska pomoże stanąć na nogi rozwódkom i rozwodnikom. W "Eks-tra zmianie" nie zabraknie wzruszających rozmów, a także konkretnych porad. Eksperci pomogą im zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach. Odnowią też wnętrza mieszkań, które mogą kojarzyć im się z eksmałżonkami. Czy istnieje życie po rozwodzie?

Gabi Drzewiecka / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Gabi Drzewiecka / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Z pomocą wszystkim singlom przyjdzie Gabi Drzewiecka. W swoim nowym programie "Zanim Cię zobaczę" będzie towarzyszyła bohaterom w wyborze ich wymarzonego partnera. Jest jeden problem! Decyzja musi zostać podjęta jedynie na podstawie tego, co poszczególni kandydaci powiedzą o sobie i swoim świecie. Para będzie mogła zobaczyć się dopiero w finale programu! Szybko okaże się, czy to prawda, że liczy się przede wszystkim osobowość, a nie wygląd.
Ada Fijał / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Ada Fijał / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Jesienią do grona prowadzących kanału dołączy także pasjonatka mody Ada Fijał, która w programie "Stylowa odnowa" podpowie widzom co można zrobić ze starymi ubraniami, żeby wyglądały niebanalnie i modnie. Czy wraz z projektantem i krawcem Michałem Szulcem udowodnią, że do bycia dobrze ubraną wystarczy ciekawy pomysł i niewielki budżet?

Małgorzata Rozenek / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Małgorzata Rozenek / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Do wzięcia życia w swoje ręce zachęci widzów Małgorzata Rozenek-Majdan. W najnowszym programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" sprawi, że każda z uczestniczek poczuje się jak gwiazda i uwierzy, że może osiągnąć sukces.


Redakcja TVN Style od lat wyjeżdża w różne zakątki globu i pokazuje problemy, z którymi zmagają się kobiety na całym świecie. Tym razem dziennikarka Anna Kalczyńska odwiedziła Kamerun, który słynie z mrocznej tradycji przypalania piersi młodym dziewczynom. Dlaczego ten proceder jest nadal uprawiany? Co dzieje się z tymi, które chcą uciec z domów rodzinnych, żeby uniknąć bolesnego okaleczania? Wstrząsający dokument "Prasowanie piersi" już jesienią w TVN Style.

Maja Sablewska / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Maja Sablewska / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Jesienią 2018 roku na widzów TVN Style czekają także nowe odcinki znanych i lubianych programów, takich jak: "Życie bez wstydu", "#Sława" Karoliny-Korwin Piotrowskiej, "Gwiazdy prywatnie" z Ulą Chińcz, "Afera fryzjera" czy "SOS - Sablewska od stylu". Anna Nowak-Ibisz w "Pani Gadżet" zaprezentuje swoim wielbicielom kolejne niesamowite sprzęty i rozwiązania. Anna Lucińska przygotuje dla zakochanych jeszcze bardziej ekscytujące niespodzianki w "Zaskocz mnie!". Ula Chincz weźmie udział w nowych "Misjach ratunkowych" i pomoże bohaterom, którzy nie radzą sobie z własnymi gospodarstwami domowymi. "Co nas truje?" - odpowiedź na to pytanie najlepiej zna Katarzyna Bosacka, która weźmie pod lupę kolejne używane przez nas produkty i nie zawaha się wystawić im obiektywnej oceny.


Izabela Janachowska / Fot. TVN/Piotr Mizerski
Izabela Janachowska / Fot. TVN/Piotr Mizerski
W TVN Style nie zabraknie także tematyki ślubnej. Już jesienią widzowie będą mogli zobaczyć kolejne perypetie nowożeńców w "I nie opuszczę cię aż do ślubu" oraz dylematy panien młodych w programie "W czym do ślubu?". Jak z tymi wszystkimi przeszkodami poradzi sobie Izabela Janachowska?

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dlaczego TVN Style ciągle myśli, że jej widzowie to głupokowate pindzie?
Poczuć się jak Gosia Rozenek? Serio? Może wiosną nowe show - podziel się Radziem? Hahahahah
 18