Łukasz Szewczyk09.08.2018 (17:39)2 komentarze

Radio Złote Przeboje rozpoczęło nadawanie w Bieszczadach

W czwartek (9 sierpnia 2018 roku) Radio Złote Przeboje rozpoczęło nadawanie w Wetlinie na częstotliwości 103,6 FM. To 24. stacja lokalna pod marką Radio Złote Przeboje - dociera do mieszkańców Bieszczadów, m.in. Sanoka i Ustrzyk Dolnych.
Radio Złote Przeboje
Na antenie nowej stacji można usłyszeć programy przygotowane przez zespół Radia Złote Przeboje, a także wiadomości i magazyny z informacjami lokalnymi, które tworzy newsroom Grupy Radiowej Agory.
Grupa Radiowa Agory otrzymała koncesję na nadawanie programu Radia Złote Przeboje ze stacji Wetlina w maju 2018 roku.

Radio Złote Przeboje to sieć lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory.Hasło rozgłośni to "Muzyka daje radość." Na jej antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. aż po lata współczesne oraz uznane klasyki z lat 60. i 70. Poranny program Radia Złote Przeboje prowadzi Kamil Baleja razem Karoliną Wasielewską odpowiedzialną za wiadomości i reporterem Piotrem Jaworskim. Doskonale dobrana muzyka i świetni prowadzący gwarantują idealny początek dnia. W Radiu Złote Przeboje usłyszymy również Marzenę Rogalską w rozmowach z gwiazdami w audycji "Rogalska od kuchni" i Odetę Moro w audycji "Najlepszy weekend", w której nie brakuje ludzi z pasją i dobrych pomysłów.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Największe przeboje nadawane z 2 GB pendrive!
 2  
Mąż kobiety potrąconej przez Najsztuba z żalem: Wyrok, który otrzymał pan Piotr, jest skandaliczny. Przeciętny Kowalski trafiłby za kraty


redakcja

Kontakt z autorem


"Gazeta Wyborcza" postanowiła "zneutralizować" blamaż totalnej opozycji, do którego doszło podczas demonstracji w tzw. "obronie wolnych sądów". Dzięki filmikowi zamieszczonemu w mediach społecznościowych, cała Polska miała okazję zobaczyć prawdziwe oblicze lewackich demonstrantów. Głównym "bohaterem" filmu okazał się Michał Modlinger - student szkoły filmowej w Łodzi, który miotając się w histerycznym amoku obrażał mundurowych, a także naruszył ich nietykalność. Skandalu nie dało się w żaden sposób wytłumaczyć , więc dziennikarze z Czerskiej postanowili "ugryźć temat" z innej strony, robiąc z 28-letnim mężczyzna wywiad, w którym zadymiarz przyznał, że... jest idiotą."Gazeta Polska" ujawniła, że dziadek agresywnego młodzieńca walczył z podziemiem niepodległościowym jako stalinowski prokurator, mama zakładała KOD, a tatuś szkoli od lat młodych dziennikarzy TVP. Jak wiadomo "Wyborcza" nie lubi grzebania w życiorysach, więc nie pozostało nic innego, jak zrobić z "resortowego chłopca"... idiotę. Na pytanie dziennikarza "Wyborczej" - jak to się stało, że znalazł się wśród protestujących przed pałacem prezydenckim, Modlinger odparł, że trudno go nazwać zaangażowanym działaczem.
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 14.08.2018 (10:19:35)
 1