Łukasz Szewczyk09.08.2018 (17:39)3 komentarze

Radio Złote Przeboje rozpoczęło nadawanie w Bieszczadach

W czwartek (9 sierpnia 2018 roku) Radio Złote Przeboje rozpoczęło nadawanie w Wetlinie na częstotliwości 103,6 FM. To 24. stacja lokalna pod marką Radio Złote Przeboje - dociera do mieszkańców Bieszczadów, m.in. Sanoka i Ustrzyk Dolnych.
Radio Złote Przeboje
Na antenie nowej stacji można usłyszeć programy przygotowane przez zespół Radia Złote Przeboje, a także wiadomości i magazyny z informacjami lokalnymi, które tworzy newsroom Grupy Radiowej Agory.
Grupa Radiowa Agory otrzymała koncesję na nadawanie programu Radia Złote Przeboje ze stacji Wetlina w maju 2018 roku.

Radio Złote Przeboje to sieć lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory.Hasło rozgłośni to "Muzyka daje radość." Na jej antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. aż po lata współczesne oraz uznane klasyki z lat 60. i 70. Poranny program Radia Złote Przeboje prowadzi Kamil Baleja razem Karoliną Wasielewską odpowiedzialną za wiadomości i reporterem Piotrem Jaworskim. Doskonale dobrana muzyka i świetni prowadzący gwarantują idealny początek dnia. W Radiu Złote Przeboje usłyszymy również Marzenę Rogalską w rozmowach z gwiazdami w audycji "Rogalska od kuchni" i Odetę Moro w audycji "Najlepszy weekend", w której nie brakuje ludzi z pasją i dobrych pomysłów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Największe przeboje nadawane z 2 GB pendrive!
 1  
W Kutnie Ruszyło Radio Q 100,7 Fm
W Lęborku Radio Kaszebe w Lęborku.
 0  
Z tym pen drive to widzę gotowy masz tekst wszędzie kopiuj / wklej .
 0