Łukasz Szewczyk09.08.2018 (19:53)6 komentarzy

Kryminalny serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą jesienią w TVN

Zagadka, zbrodnie, mroczna historia z przeszłości. Gdy autorka popularnych powieści kryminalnych odkryje przerażającą tajemnicę, nagle sama stanie w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, znanego jej dotąd tylko z kart własnych powieści. Czy poradzi sobie z rozwiązaniem prawdziwej zagadki kryminalnej? Nowy serial "Pułapka" od września w TVN.
Agata Kulesza w serialu "Pułapka"
Nowy serial kryminalno-obyczajowy TVN to przede wszystkim intrygująca historia, która angażuje widza już od pierwszego odcinka. Główna bohaterka, Olga Sawicka, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga postanawia poprosić o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę - Justynę. To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków... Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach. Wkrótce pisarka przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a podopieczni i wychowawcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówki. Spotkanie z Ewą spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat...
"Pułapka" to jednak nie tylko wciągająca fabuła. Bohaterowie serialu to wielowymiarowe postaci, z których każda skrywa jakąś tajemnicę. Przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć, powróci, by połączyć ich losy. Na drodze do odkrycia prawdy przyjdzie im stawić czoło własnym słabościom i lękom, skrywanym do tej pory głęboko przed światem. Czy Olga i Ewa, zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i własną historią? Czy odważą się odpowiedzieć na powracające pytanie: przed czym uciekają? I - najważniejsze - czy zrozumieją, że przeżyć mogą tylko... razem?

Autorska produkcja TVN realizowana jest na podstawie sześcioodcinkowego scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy "Bogowie", "Najlepszy" oraz serial "Belfer". Autorem zdjęć jest Marian Prokop ("Listy do M.", "Miasto 44", "Belfer"). Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.


Emisja serialu "Pułapka" w niedziele o godz. 21.30 (od 9 września 2018 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Wreszcie coś ambitnego. Niby 6 odcinków, ale dają radę :)
 2  
widać że ambicja jest tylko szkoda że zamiast kichy i szmiry .Zostaje tandeta . Pokazać SPORT TVN .
 5  
Ciekawe czy będzie w tym szmatławcu broniła konstytucji
 3  
HGW chce z siebie zrobić męczennika? Poszła do TVN24 i zdradziła o co jej chodzi
– Stworzyli taki przepis w nowej ustawie, że mogą doprowadzić świadka. Niech mnie doprowadzą siłą – powiedziała w TVN24 prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Chyba już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że chodzi jej wyłącznie o show i zrobienie z siebie "męczennika PiS-owskiego reżimu".Hanna Gronkiewicz-Waltz nieporadnie tłumaczyła się z afery reprywatyzacyjnej w Warszawie. Przypomniała, że decyzje – jej zdaniem – zapadały zanim została prezydentem stolicy. Pamiętajmy, że przede mną było już dwa tysiące decyzji. Ja się opieram na urzędnikach, którzy już byli w urzędzie. Jeżeli miałam wsadzoną taką bombę, zawsze opierałam się na ich wiarygodności. Od tego, żeby zaobserwować coś takiego, co się działo, są organy ścigania. One nie informowały nas w żaden sposób – mówiła.Po raz kolejny powiedziała też, że nie stawi się na przesłuchanie przed komisją weryfikacyjną. Stworzyli taki przepis w nowej ustawie, że mogą doprowadzić świadka. Niech mnie doprowadzą siłą – powiedziała.Nowelizacja ustawy o komisji weryfikacyjnej zakłada, że w przypadku uporczywego uchylania się od stawiennictwa na wezwanie, komisja będzie też mogła wystąpić do prokuratora z wnioskiem o zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie wezwanej osoby na komisję
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 11.08.2018 (19:43:40)
 0  
widać krytykowanie wychodzi doskonale ale obiektywizmu brak przy tym .ale przecież znawcy tematu wszelacy znający się na rzeczy .wypisują mądrości . a polityki też wplatają trochę bo zawsze trzeba dodać coś .
 3  
Ostatni dobry polski serial kryminalny to była "Fala zbrodni". Będę zgadywał, że w nowej produkcji dialogi i scenariusz będą wygładzone i dostaniemy "serial kryminalny" pokroju Ojca Mateusza, który dla mnie jest bardziej komedią ;)
 1