Łukasz Szewczyk09.08.2018 (20:36)86 komentarzy

Trzy nowości jesienią w TVN. Nowe seriale i rozrywkowe hity

Telewizja TVN na jesień 2018 roku przygotowała dwa nowe seriale (Pułapka", "Pod powierzchnią") oraz nowy program Piotra Kraśki. Nie zabraknie także sprawdzonych hitów, wśród nich m.in. "Diagnoza", "Mam talent", "Ameryka Express" czy "Top model". Jaka będzie jesień w TVN?
Więcej TVN
Pierwszą jesienną nowością telewizji TVN będzie kryminalny serial "Pułapka" (niedziela godz. 21.30, od 9 września). Zagadka, zbrodnie, mroczna historia z przeszłości. Gdy autorka popularnych powieści kryminalnych odkryje przerażającą tajemnicę, nagle sama stanie w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, znanego jej dotąd tylko z kart własnych powieści. Czy poradzi sobie z rozwiązaniem prawdziwej zagadki kryminalnej? Więcej o serialu TUTAJ.
Namiętności, których nie potrafimy okiełznać. Tajemnice kryjące się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. Kłamstwa, które niszczą nas samych. Taka będzie druga jesienna nowość TVN. Serial obyczajowy "Pod powierzchnią" (niedziela godz. 21.30, od 14 października) to próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy. Jest to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Więcej o serialu TUTAJ.

Jesienią 2018 roku w TVN także "Wracajcie, skąd przyszliście". Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyrusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Bohaterowie będą mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji. Więcej o programie TUTAJ.

Do TVN powróci serial "Diagnoza" (wtorek godz. 21.30, od 4 września). W odcinkach trzeciego sezonu pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu. Natomiast życie Anny i Michała nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę.

Serialową ofertę dopełnią premierowe odcinki "Na Wspólnej" (poniedziałek - czwartek, godz. 20.15), "Szkoła" (poniedziałek - piątek godz. 15.30, od 3 września), "19+" (poniedziałek - piątek godz. 16.30, od 3 września), "Szpital" (poniedziałek - piątek godz. 17.00, od 3 września) oraz "Ukryta prawda" (poniedziałek - piątek godz. 18.00, od 3 września).

Jesień TVN to także sprawdzone formaty rozrywkowe. Wraca "Mam talent!" (sobota godz. 20.00, od 8 września). Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Za kulisami oraz na scenie będzie wspierał wszystkich niezastąpiony duet - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Widzowie TVN będą mogli oglądać siódmą edycję "MasterChef" (niedziela godz. 20.00, od 9 września). W nowym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos à la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Ich poczynania będzie oceniało sprawdzone jury w składzie: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Na planie pojawią się także, dobrze znani polskiej publiczności, Robert Makłowicz oraz Pascal Brodnicki.

Początek tygodnia będzie należał do siódmej edycji modowego reality-show "Top Model" (poniedziałek godz. 21.30, od 3 września). W tym sezonie program stawia przede wszystkim na różnorodność, zatem można zostać top model niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja. Jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga, stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem.

Do jesiennej ramówki wiedze także "Ameryka Express" (środa godz. 21.30, od 5 września). W programie, na terenie MAeryki Południowej, rywalizować bęzie osiem par. Filip Chajzer z legendą polskiej telewizji - ojcem Zygmuntem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Lara Gessler z kolegą Piotrem Sałatą, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem i tworzący duet Fit Lovers Pamela Stefanowicz z narzeczonym Mateuszem Januszem. Po raz kolejny, przez bezdroża poprowadzi ich Agnieszka Woźniak-Starak.

Samotne osoby, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostaną szansę na szczęście w kolejnym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" (poniedziałek godz. 22.30, od 3 września). W znalezieniu drugiej polówki pomogą specjaliści pracujący w programie: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski oraz znany psycholog Piotr Mosak. W nowym sezonie do ich grona eksperckiego dołączyła psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna - Magdalena Chorzewska.

Jesień w TVN to także już 18 sezon programu "Kuchenne rewolucje" (czwartek godz. 21.30, od 6 września). W nowym sezonie Magda Gessler zawita m.in. do Pasłęka, gdzie restaurację "Perfect Pub" prowadzi Paulina. W szczecinie pomoże Pawłowi, który jest właścicielem "Pracowni dobrych smaków - "Rozmaryn". Odwiedzi też Wrocław, tam na krawędzi bankructwa znajdują się także Kasia i Paweł, dla których otworzenie marokańskiej restauracji Alladyn było spełnieniem marzeń.

Ze swoim talk-show powraca także "Kuba Wojewódzki" (wtorek godz. 22.30, od 4 września). Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet. Na skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy - aktorzy, muzycy, sportowcy i politycy.

Główną antenę TVN wzbogacą także "Domowe rewolucje" (niedziela godz. 18.00, od 7 października). W nowym sezonie Dorota Szelągowska spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków. Kiedy tylko przekroczy próg ich mieszkania, życie już nigdy nie będzie takie samo. Na antenę powrócą: najpopularniejszy stolarz w kraju - Darek Wardziak oraz architektka wnętrz Marika Jóźwiak.

Jesienią widzowie TVN zobaczą jubileuszowy sezon programu "Kobieta na krańcu świata" (niedziela o godz. 11.00, od 11 listopada). W dziesiątym sezonie programu prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej. Na Spitzbergenie przez jedną czwartą roku panuje noc, natomiast później słońce nie zachodzi wcale... Jak wygląda życie mieszkańców tego regionu? Martyna Wojciechowska dotrze też do żyjącej w Czadzie społeczności Wodaabe. To właśnie tam mężczyźni mają obowiązek podobać się kobietom! Z kolei w Salwadorze podróżniczka podejmie niezwykle trudny temat restrykcyjnych regulacji antyaborcyjnych. Spotka się z kobietami, które na skutek różnych powikłań straciły ciąże i zostały oskarżone o morderstwo.

Z kolei w drugim sezonie programu "Drzewo marzeń" (niedziela godz. 11.00, od 9 września) Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów.

Jesienią na antenę wraca także morning show "Dzień dobry TVN" (codziennie o godz. 8.00) oraz teleturniej "Milionerzy" (poniedziałek - czwartek, godz. 20.55, od 3 września). Widzowie zobaczą też nowy sezon medycznego programu poradnikowego Ewy Drzyzgi "36,6°C " (sobota godz. 18.00, od 8 września). Kontynuowany będzie "Co za tydzień?" (niedziela godz. 11.30). Na antenę TVN wraca także "Superwizjer" (wtorek godz. 23.30, od 4 września).

Komentarze (1 - 10 z 86)

Czyli Kraśko prowadzi przewrotny program - niby żeby wracali skąd przyszli a pewnie ma on na celu przekonanie widzów do przyjmowania imigrantów.
 11  
Czyli Kraśko prowadzi przewrotny program - niby żeby wracali skąd przyszli a pewnie ma on na celu przekonanie widzów do przyjmowania imigrantów.
Nie!
Program nie ma na celu "przekonywanie" do czegokolwiek. Ma zachęcenie widzów do myślenia. Bo - co pokazuje Twój komentarz - z tym bardzo słabo w Internecie. A po prostu wystarczy być człowiekiem dla drugiego człowieka. Prawda, że proste?
 4  
A tak w ogóle to jesień znacznie ciekawsza od wiosny.
Może dlatego, że wracają moje ulubione programy :D
 1  
16 lub 17 materiałów z JEDNEJ konferencji o ramówkach Discovery TVN - to chyba rekord- gratuluję panie Łukaszu.
 2  
Ciekawe czy program o uchodźcach będzie wyreżyserowany tak jak za granicą.
 13  
"Jesienią 2018 roku w TVN także "Wracajcie, skąd przyszliście". Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyrusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Bohaterowie będą mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji."

.... czyżby nowa hit typu Azja Express ? Kraśko z ekipą będą wczuwali się w życie biednych ludzi, którzy marzą o lepszym świecie. Będzie z nimi jadł, spał, przemierzał tysiące kilometrów i uciekał przed strażą graniczną. :)
 0  
Nie zapominaj że wielu z nich ucieka przed wojną. Skąd się tacy ignoranci biorą jak Ty którzy wszystkich do jednego worka wrzucają?
 11  
16 lub 17 materiałów z JEDNEJ konferencji o ramówkach Discovery TVN - to chyba rekord- gratuluję panie Łukaszu.
To są prawdopodobnie płatne materiały prasowe. Niestety nie mogę pogratulować braku rozumienia współczesnego świata komercyjnego :)
 1  
Działacz PiS Henryk Bokun, który jeszcze przed laty zajmował się skupem złomu i prowadził szrot, kiedy do władz doszła partia Jarosława Kaczyńskiego, został członkiem zarządu Ośrodka Hodowli Zarodowej w Lubianie – donosi Wirtualna Polska.
Henryk Bokun jest powiatowym radnym w Choszcznie oraz szefem lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. W latach 90. zbierał złom, a następnie otworzył skup tego surowca. Później otworzył kolejny biznes – Stację Demontażu Samochodów. Z jego oświadczeń majątkowych wynika, że interesy szły dobrze – w 2015 roku miał 2015 tys. złotych przychodu, a rok wcześniej 272 tys. złotych.
Gdy w 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, Bokun został członkiem zarządu w Ośrodku Hodowli Zarodowej w Lubianie koło Choszczna. Ponadto, jak donosi Wirtualna Polska, poseł PiS a obecnie wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szafernaker, zatrudnił w swoim biurze poselskim żonę Bokuna.
Z oświadczenia majątkowego Bokuna za ubiegły rok wynika, że w spółce rolnej zarobił 202 tys. złotych. Daje to około 16,8 tys. złotych miesięcznie.
Z informacji Wirtualnej Polski wynika ponadto, że Bakun zamierza wystartować w wyborach samorządowych do Rady Powiatu w Choszcznie.
PISgromca totalnie rozpasanej władzy 10.08.2018 (10:22:46)
 2  
Jak podaje Wirtualna Polska:

"Wojciech Jasiński, były prezes Orlenu, znalazł nową pracę. Po raz kolejny trafił do spółki Skarbu Państwa.

Jasiński to jeden z najbliższych przyjaciół Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS. Znają się od czasów studiów.

Latami cementowana przyjaźń owocuje nadzwyczajnym zaufaniem, którym szef partii rządzącej obdarza swojego przyjaciela. W rządzie Jarosława Kaczyńskiego w latach 2006-07 Jasiński był ministrem skarbu. A po ponownym przejęciu władzy przez PiS w 2015 r. niemal z miejsca dostał lukratywną posadę prezesa Orlenu.
Za sterami paliwowego giganta wytrwał nieco ponad dwa lata, dopóki na stanowisku nie zastąpił go Daniel Obajtek. W tym czasie Jasiński zarobił ok. 4 mln zł."
PISgromca totalnie rozpasanej władzy 10.08.2018 (10:26:45)
 5