Łukasz Szewczyk10.08.2018 (12:04)25 komentarzy

Rozmowy o tym co ważne jesienią w "Dzień dobry TVN". Jakie nowości?

W jesiennej odsłonie "Dzień Dobry TVN" jeszcze więcej aktualnych tematów, ciekawych gości i ekspertów, którzy będą rozmawiać o wszystkim, co ważne.
Marcin Prokop i Dorota Wellman w "Dzień dobry TVN"
Co determinuje kobiece życie i myślenie? Jakie mechanizmy wpływają na nasze decyzje? Jakie są Polki, czym jest szczęście i jak możemy je osiągnąć? O tym będzie cykl "Kobiece DNA" z Katarzyną Pawlikowską, ekspertką w dziedzinie kobiecej motywacji. Z pedagogiem społecznym prof. Mariuszem Jędrzejką poruszane będą trudne temat różnego rodzaju uzależnień u dzieci i młodzieży. Redakcja psotka się z nastolatkami nadużywającymi leków, dopalaczy, narkotyków, korzystania z telefonów komórkowych, mediów społecznościowych, komputerów czy aplikacji. Jak sobie radzić z takim problemem u dziecka, jak rozpoznać objawy i gdzie szukać pomocy?

W kulinarne podróże po Polsce i Europie zabierze widzów Mikołaj Rej. Będzie odkrywać nieznane smaki, poznamy tradycje kulinarne różnych regionów, historie potraw i produktów lokalnych oraz różne sposoby ich przyrządzania. W studiu "Dzień Dobry TVN" nie zabraknie również kulinarnych rewolucji, a zadba o to wspaniała i żywiołowa rzymianka, Cristina Cateze, która dołączyła do zespołu programu i zauroczy widzów przepyszną, włoską kuchnią.
Jesienią także porady najlepszych stylistów, tak by świetnie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze! We "Fryzjerskim pogotowiu" stylista fryzur doradzi jak dbać o włosy, pokaże łatwe i efektowne upięcia. Marta Gąska w "Maluj się, kto może" zdradzi tajniki sztuki makijażu na co dzień, do pracy i na wieczór, a Adam Chowański w cyklu "W stroju Adama" przeprowadzi rewolucję modową i zadba, byśmy wyglądały zjawiskowo. Agnieszka Cegielska zaopiekuje się naszym zdrowiem i samopoczuciem dzięki potędze naturalnych metod i sile drzemiącej w roślinach. Qczaj zaś ożywi ciała specjalnie dobranymi ćwiczeniami i doładuje baterie pozytywnej energii.

Codziennie w "Dzień Dobry TVN" najświeższe newsy z kraju i ze świata. Ważne wydarzenia kulturalne, relacje z czerwonych dywanów, światowe premiery, smaczki polskiego show-biznesu - o to wszystko zadba Agnieszka Jastrzębska. Mateusz Hładki zdradzi co rozgrzewa do czerwoności zagraniczne media. Basia Pasek odkryje zaś kulisy pracy i życia polskich gwiazd.

Nowy sezon "Dzień dobry TVN" od września, emisja codziennie (od poniedziałku do niedzieli) już od godzin 8.00.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Nie lubię prokopa i wellman,wolę oglądać pytanie na śniadanie na tvp
 1  
Ja też wolę PiS od złodziei z PO i takich ludzi jak Prokop czy Wellman po prostu nie trawię. A już szczytem chamstwa jest obecność tego babiuna w reklamach T-Mobile, które mi wyskakują gdy chcę np posłuchać sobie Radia na Tuba.FM :(
 2  
@kurdi
A kogo Twoje problemy obchodzą? Jakiś problem psychiczny masz, że postawiłeś się wyżalić?
 2  
Naoglądała się dziewczyna manifestacji kodziarzy ;D

bit.ly/2P0mfo7
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3  
Ani Wałęsa, ani Tusk, Balcerowicz i inni liberałowie nie odegrają na scenie politycznej żadnej roli. Ludzie ci służyli bogatym a większość społeczeństwa było parobkami u tych bogatych. Naród dzięki PIS zrozumiał że nie musi żyć jak w czasach niewolnictwa. Co za perfidia, ludzie ci wciąż mówią o wolności. Dla kogo?
 1  
Ani Wałęsa, ani Tusk, Balcerowicz i inni liberałowie nie odegrają na scenie politycznej żadnej roli. Ludzie ci służyli bogatym a większość społeczeństwa było parobkami u tych bogatych. Naród dzięki PIS zrozumiał że nie musi żyć jak w czasach niewolnictwa. Co za perfidia, ludzie ci wciąż mówią o wolności. Dla kogo?
A Pissowcy służą sobie poprzez rozdawnictwo stanowisk i wypłacanie sobie wysokich nagród. A naród będzie niewolnikiem Pissowskich sądów.
 3  
Taa głupiś i tyle.Mniej PrOpagandy z tvn i gw.Onetu i wp nawet szkoda mi wymieniać,bo tam to dopiero matrix
 4  
@Semeon
Bardzo rzeczowe argumenty.
Grecja już pokazała światu na czym kończy się rozdawnictwo. Teraz pokazuje Turcja. Drobniaki dla plebsu są wyłącznie kiedy idą wybory. I będą rozdawane do czasu kiedy tłuste pisowskie świnki tak nie pozmieniają prawa iż będą mogły się zabetonować na dziesięciolecia jak Putin, Łukaszenka, Orban, Erdogan i inni. Wówczas plebs już nie będzie potrzebny, bo czy na świnki zagłosuje 10% czy 40%, misiewicze w sądach i komisjach ogłoszą że wygrali w 98% i nikt tego nie zweryfikuje.
Kaska się skończy dla plebsu, bo skarbiec będzie pusty od rozdawnictwa na potęgę w poprzednich latach, więc żeby tłuste świnki przy korycie wyżywić, trzeba będzie podnosić podatki. Co zresztą już ma miejsce. I w ten sposób w kilka lat wrócimy do czasów PRL.
 2  
skutki przynależności do sekty smoleńskiej:
youtube.com/watch?v=548kXFzt37k
 4  
istraszne to i śmieszne:
bit.ly/2M8T6JU

zupełnie jak na M2. Fanatycy są wszędzie ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0