Łukasz Szewczyk13.08.2018 (15:51)17 komentarzy

UPC Polska dołączy do oferty kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, zapowiada, że wprowadzi do swojej oferty programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium.
UPC Polska dołączy do oferty kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów
Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 to nowe, całodobowe kanały sportowe dostępne w UPC w jakości Super HD. Już od 21 sierpnia, wraz ze startem rundy play-off, transmitowane w nich będą na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów, a od 20 września, od startu fazy grupowej, również spotkania Ligi Europy. Ponadto, w UPC rozgrywki można będzie oglądać w czterech serwisach pay-per-view, uruchamianych w dni meczowe - wtorki, środy i czwartki.
Dzięki temu, fani piłki nożnej zobaczą cały sezon obu europejskich lig z udziałem takich gwiazd futbolu, jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Glik oraz Leo Messi, Gianluigi Buffon, Neymar i Cristiano Ronaldo. Kanały będą również dostępne w ramach telewizji mobilnej Horizon Go, zapewniającej dostęp do najlepszej telewizyjnej rozrywki w dowolnym miejscu i czasie, zarówno w domu, jak i poza domem na urządzeniach mobilnych.

- Ciągle rozwijamy naszą ofertę telewizyjnej rozrywki i wierzymy, że nic nie daje fanom piłki nożnej takich emocji, jak dostęp do rozgrywek światowej klasy. Dzięki naszej współpracy z Polsatem klienci UPC będą mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy na żywo w bardzo dobrej jakości transmisji przez kolejne 3 lata. Będzie to doskonałe uzupełnienie atrakcyjnego zestawu wydarzeń sportowych dostępnych w UPC, takich jak m.in rozgrywki Bundesligi, Serie A, La Ligi czy Ligue 1. To kolejny dowód naszego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości treści, wzmacniających naszą najlepszą na polskim rynku markę w obszarze Internetu i telewizyjnej rozrywki - mówi Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Operator na razie nie zdradza oferty cenowej dostępu do kanałów Polsat Sport Premium. Szczegóły mają zostać zaprezentowane w najbliższych dniach.

Komentarze (1 - 10 z 17)

UPC TO CENE W,Y,J,E,B,I,E W KOSMOS ,,U NICH WSZYSTKO JEST ZAWSZE 2 RAZY DROZSZE JAK U KONKURENCJI
 28  
Jestem pewny że zapłacę sporo mniej za sezon w UPC niż miałbym płacić characz c+!
 29  
A Ligue 1 to gdzie Pan Prezes ogląda w UPC?
 14  
Pewnie tak jak w Netii....40 zł miesięcznie!!!!! Ich już całkiem P.O.J.E.B.A Ł.O!!!!!!
 4  
A VECTRA jak zwykle milczy!!!! Ciekawe czy wogóle doda kanały przecież TO JEST KABLÓWKA TOTALNE DNO !!!!! W VECTRZE liczy się tylko Internet i SHOWMAX bo oferta telewizji jest na drugim miejscu , nowości w tyle , zaległości kanałów HD to już lepiej nie pisać bo zaraz człowiek jest naprawdę WKURWIONY!!!! Po prostu VECTRA ma swoich abonentów w D U P I E !!!!
 2  
A Ligue 1 to gdzie Pan Prezes ogląda w UPC?
ELEVEN SPORT
 15  
Łafau gdy TeFałN wybieże ciem na phezydęta pamiętaj! Hephywatyzuj a jak się bendom czepiać muf rze to wina PiSu:D:D:D
 11  
W eLewen sport
 12  
CZEKAMY NA EAST&WEST NA POLSATY SPORT PREMIUM !!!!
 7  
Pakiet warty maks 15 zl. Zawartość mniejsza niż w elevenach. Za co 40 zł???
 15