Łukasz Szewczyk13.08.2018 (16:03)1 komentarz

Jesień w Puls 2: Animacje, seriale kryminalne, rozrywka

Jesień w PULS 2 to rodzinne pasmo Junior.TV, a w nim światowej klasy animacje jak: "Gdzie jest Nemo?", "Angry Birds" czy "Uniwersytet potworny" oraz ulubione przez dzieci i ich rodziców seriale animowane. Ponadto, jesienią Puls 2 pokaże kryminały i widowiska rozrywkowe.
Jesień w Puls 2: Animacje, seriale kryminalne, rozrywka
PULS 2 nieustannie rozwija pasmo Junior.TV, w którym zaprasza dzieci i ich rodziców na najpiękniejsze, specjalnie wyselekcjonowane animacje. Już jesienią widzowie zobaczą takie pełnometrażowe hity jak: nagrodzony Oscarem w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany "Gdzie jest Nemo?", "Angry Birds" o przygodach zwariowanych i wiecznie zdenerwowanych ptaków czy "Uniwersytet potworny", czyli znakomity prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar "Potwory i Spółka". Ale to nie wszystko! Codziennie od rana do wieczora dzieci i ich rodzice mogą śledzić przygody swoich ulubionych bohaterów w serialach: "Bob Budowniczy", "Strażak Sam", "Pingwiny z Madagaskaru", "Klinika dla pluszaków", "Psi patrol" i w wielu innych animacjach.
Z kolei wieczorami Puls 2 zaprosi widzów na amerykańskie seriale kryminalne: "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Agenci NCIS" oraz "Zabójcze umysły".

Puls 2 to również zabawa w towarzystwie kabaretów i artystów sceny muzycznej. Jesienią widzów rozgrzeje pozytywna energia takich widowisk rozrywkowych jak: "Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty", czy 19. i 20. "Mazurska Noc Kabaretowa".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Wspaniała ramówka dla osób starszych lub z demencją, co często się powiela.
 9