Łukasz Szewczyk05.12.2006 (9:18)brak komentarzy

Nowości w Radiu Plus

Od poniedziałku 4 grudnia 2006 roku na antenie Radia Plus słychać zmiany. W stacji pojawią się nowe głosy, przygotowano także świąteczne propozycje dla słuchaczy, m.in. powieść polarną.
Zmiany personalne
Do zespołu Radia Plus dołączył Krzysztof Ziemiec, dziennikarz TVP, który będzie gospodarzem programu publicystycznego SMS w każdy poniedziałek i wtorek. Z kolei w środy i czwartki audycję poprowadzi Andrzej Stankiewicz z "Rzeczpospolitej".
W piątkowe wieczory po 21:00 pojawiać się będzie nowy cykl "In PLUS- tydzień z życia Kościoła" Pawła Zuchniewicza znanego m.in. z autorstwa książki "Cuda Jana Pawła II". Tomasz Terlikowski pozostanie autorem audycji "Patron Dnia" i felietonów "Z mojej strony" w porannym paśmie "Poranek da się lubić" - tu nowością będą felietony Tomasza Sakiewicza z "Gazety Polskiej".

Powieść
Od 4 grudnia na antenie Radia Plus będzie można usłyszeć pełną niespodzianek, dwumiesięczną podróż na biegun z Markiem Kamińskim i Jasiem Melą: codziennie o 18:45 premiera radiowa ekskluzywnego wydania powieści podróżnika.

Akademia kolędowania
Z kolei 15 grudnia uruchamiona zostanie świąteczna uczelnia - Akademia Kolędowania, w której indeksy rozdawać będą znani profesorowie, m.in. Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, Ewa Bem, Marek Chojnacki, Jan Pospieszalski, Andrzej Krzywy, Monika, Brodka, Krzysztof Krawczyk, oraz Ernest Bryll, Kazimierz Kaczor, Rafał Ziemkiewicz i Witold Pyrkosz.