Łukasz Szewczyk13.08.2018 (16:14)5 komentarzy

Jesień w TV Puls: Nowe show, kontynuacja "Lombardu", premiery filmowe

Nowe odcinki serialu "Lombard. Życie pod zastaw", premiera rozrywkowego show "Następny proszę!" oraz zagraniczne hity filmowe, w tym premiery w telewizji ogólnodostępnej - taka będzie jesień 2018 roku na antenie TV Puls.
TV Puls HD
Jesienną ramówkę TV Puls rozpocznie w poniedziałek 27 sierpnia premiera nowych odcinków hitowego serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw". Widzowie zobaczą kolejne wciągające historie, ukazane przez pryzmat przedmiotów zastawianych w tytułowym lombardzie. W rolach głównych występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Henryk Gołębiewski, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Agata Szafrańska, Mateusz Murański i inni. W sezonie trzecim do obsady dołączy Dorota Kamińska, gościnnie wystąpi także Radek Liszewski z zespołu "Weekend". Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy po pierwszym sezonie emisji przyznali "Lombardowi..." Telekamerę Tele Tygodnia 2018.
Jesienią w TV Puls także emocje, wyścig z czasem i nagrody pieniężne. Tak zapowiada się "Następny proszę!" - nowy rozrywkowy show, który na antenie TV Puls zadebiutuj już we wrześniu. W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który poprowadzi show. "Następny proszę!" to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami - aby wygrać w finale, trzeba udzielić błędnych odpowiedzi. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

Jesienią TV Puls zaprasza na moc zagranicznych hitów z gwiazdami. Fanów dobrego kina akcji ucieszy premiera filmów z Jasonem Stathamem "Mechanik: Konfrontacja" (premiera w telewizji ogólnodostępnej) oraz "Parker", w którym występuje również Jennifer Lopez. Dla amatorów zwariowanych komedii TV Puls przygotował premierę filmu "Złe mamuśki" (premiera w telewizji ogólnodostępnej). Jego bohaterkami są trzy przepracowane i niedoceniane matki, które porzucają swoje obowiązki. W jednej z głównych ról znakomita Mila Kunis.

W jesiennym repertuarze znajdzie się kryminał "Iluzja". Grupa utalentowanych iluzjonistów napada podczas swoich występów na banki a pieniądze przekazuje publiczności. Czy ambitny agent FBI rozwikła intrygę stojącą za grupą? W rolach głównych gwiazdorska obsada: Morgan Freeman, Woody Harrelson, Mark Ruffalo i Michael Caine.

W thrillerze sensacyjnym "Olimp w ogniu" Gerard Butler wcieli się w dawnego agenta Secret Service. Odsunięty od służby, niespodziewanie okaże się jedyną nadzieją Białego Domu zaatakowanego przez terrorystów. Jesienią TV Puls pokaże także "Armageddon" z Bruce'em Willisem, Liv Tyler i Benem Affleckiem. Ryzykowna misja w kosmos, która ma ocalić świat od zagłady, a w tle wielka miłość. Fabułę uzupełnia hitowy, nominowany do Oscara utwór zespołu Aerosmith "I don't want to miss a thing". Wielbicieli Nicolasa Cage'a i kina przygodowego TV Puls zaprasza jesienią na "Skarb Narodów: Księga Tajemnic".

Komentarze (1 - 5 z 5)

Łafau gdy TeFałN wybieże ciem na phezydęta pamiętaj! Hephywatyzuj a jak się bendom czepiać muf rze to wina PiSu:D:D
 13  
Odgrzewane kotlety i to już kilka razy. Wszystko obejrzane - filmy.
 6  
Nic ciekawego. Wszystko odgrzewane. Po raz kolejny Puls udowodnił, że jest przeciętną, podrzędną stacją.

Chwała Bogu, że mamy kanały TVP z jedynie słuszną propagandą, dzięki której widz staje się mądrzejszy. Szczególnie kanał TVP Info to jest mistrzostwo wszechświata. Oglądam TVP Info i czuję jak mój mózg się przewietrza!!! Pełen profesjonalizm, prezenterzy pełni kultury i wigoru, po prostu proseska. Tak się robi telewizję dla lepszego sortu, a TVN24 z Polsat News razem wzięte mogą się schować.

Gdyby nie TVP, nie byłoby czego oglądać w telewizji!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 4  
Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty
To było spoko kiedyś
 7  
Same durne show, kabarety i filmy z drugiej ligi. Oto co nam proponuje telewizja dzisiaj. I nie mam na myśli tylko TvPuls, bo to domena większości marek.
 11