Łukasz Szewczyk14.08.2018 (9:46)17 komentarzy

Top of the Top Sopot Festival 2018 na żywo w TVN. Trzy dni koncertów

Startuje Top of the Top Sopot Festival 2018. Od wtorku do czwartku (14-16 sierpnia) na scenie Opery Leśnej wystąpi ponad 60 wykonawców, w tym 14 zagranicznych gwiazd. Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć na żywo na antenie stacji TVN.
Top of The Top Sopot Festival 2018
Dzień 1 - 14 sierpnia 2018 roku (wtorek):
Top of the Top Sopot Festival 2018 otworzy koncert "Forever Young", który będzie hołdem złożonym muzyce lat 80. i 90. Na sopockiej scenie pojawią się zagraniczne gwiazdy, które wykonają swoje wiecznie młode przeboje. Usłyszymy m.in.: Ten Sharp w utworze "You" , Londonbeat w hicie "I`ve Been Thinking about You", Fun Factory w "Celebration" czy Beverley Craven w niezapomnianym "Promise me". Swoje kultowe utwory przypomną również polscy artyści: IRA, Wilki, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Elektryczne Gitary i Felicjan Andrzejczak.
Ukoronowaniem muzycznych wspomnień będzie jubileusz 35-lecia pierwszej płyty zespołu Lady Pank, który wraz z gośćmi zaprezentuje największe przeboje ze swojego debiutanckiego albumu. Usłyszymy doskonale znane utwory, takie jak "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona" "Zamki na piasku" czy "Tańcz głupia tańcz". W jubileuszowym koncercie wystąpią Kasia Kowalska, Tomasz Organek i Maciej Maleńczuk.

Kolejny punkt wtorkowego programu to koncert "#iLOVE", w którym polscy artyści zaśpiewają o miłości w różnych odcieniach muzycznych. Wystąpią: Margaret, Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Sarsa[/b]. Gościem specjalnym wieczoru będzie brytyjska gwiazda - James Arthur - pamiętany przede wszystkim z brawurowej interpretacji przeboju "Impossible".


Dzień 2 - 15 sierpnia 2018 roku (środa):
Środowy wieczór otworzy koncert "#iDANCE", czyli morze tanecznych przebojów. Największe, energetyczne hity zaśpiewają m.in.: Edyta Górniak, Kayah, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Cleo, Sarsa i Pectus. W tanecznym klimacie swój jubileusz będzie świętował zespół Blue Café.

Międzynarodowa odsłona wieczoru to koncert "Top of the Top", w którym zobaczymy plejadę zagranicznych gwiazd z ich najpopularniejszym utworami. Wystąpią: Alexandra Stan ("Mr. Saxobeat"), Toploader ("Dancing in the Moonlight") Nico Santos ("Rooftop"), Sunrise Avenue ("Hollywood Hills" ), Michail ("Who You Are" ). W czasie koncertu widzowie będą mogli wybrać swoją ulubioną piosenkę za pośrednictwem głosowania SMS-owego.

Gościem specjalnym będzie Anastacia - amerykańska wokalistka mająca na swoim koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt i takie przeboje, jak "One day in Your Life", "Left Outside Alone" czy "I`m Outta Love".


Dzień 3 - 16 sierpnia 2018 roku (czwartek):
Ostatni dzień imprezy to ukłon w stronę historii sopockich festiwali - koncert "The Best of Sopot". Orkiestra pod batutą Daniela Nosewicza przypomni artystów, którzy debiutowali na scenie Opery Leśnej, zdobywali na niej nagrody, i których występy pozostały w pamięci widzów. W koncercie zabrzmią także ponadczasowe utwory największych światowych gwiazd, które gościły w Sopocie - Whitney Houston czy Eltona Johna. Wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Kasia Wilk, Vox, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Feel, Natalia Szroeder, Kasia Cerekwicka, Sławek Uniatowski i Michał Kwiatkowski.

W czwartkowy wieczór nie zabraknie występów zagranicznych gości specjalnych. Dla sopockiej publiczności zagrają: amerykańska formacja Welshly Arms, znana przede wszystkim z megahitu "Legendary" i Aloe Blacc - artysta z kręgu R&B - autor takich przebojów, jak "I Need A Dollar" czy "Wake Me Up" - utwór, który odtworzyło na youtube ponad 1,6 mld osób.

Czwartek w Operze Leśnej to również dwa jubileusze: 40-lecie zespołu BAJM, podczas którego usłyszymy największe przeboje zespołu, m.in.: "Biała Armia", "Nie ma wody na pustyni" i "O Tobie" oraz jubileusz zespołu BIG CYC - "30 lat z wariatami". Krzysztof Skiba wraz z zespołem zaprosili do Opery wyjątkowych gości - na scenie pojawią się m.in.: De Mono, Grzegorz Skawiński, Kobranocka, Dr Misio, Nocny kochanek i Poparzeni kawą trzy - których zobaczymy w zupełnie nowych odsłonach.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Anastacia jak ryknie, o wszystkim opadnie kopara
 9  
Kiedy ty gościu przestaniesz przekopiowywać pseudo-arfykuły z sieci czy innego g*wna, gdzie nie ma za grosz prawdy!
 6  
Jak już musisz komentować to używaj słownika analfabeto!
 6  
Ja oglądam tylko konserwatywne koncerty, na których lepszy sort słucha pieśni religijnych oraz patriotycznych.
Tyle w temacie.
Kończę pisanie w tym wątku, bo zaraz zrobi się tutaj lewacki sracz. A i tak mam o 15 zebranie partyjne.
Maciej konserwatywny z Radomia sprzedający najlepsze dmuchawy 14.08.2018 (14:29:18)
 2  
Koncert przerywany reklamami? Dziękuję, postoję...

Koncerty się ogląda tylko w TVP. Zresztą, lepszy sort wszystko ogląda tylko w TVP, a telewizję komercyjną ignoruje. Bo niby jak można oglądać cokolwiek (obojętnie, czy to koncert, czy film, czy dokument), kiedy jest to przerywane reklamami?

Telewizja komercyjna jest dla ludzi, którzy lubią oglądać reklamy w środku programu. Nazwać takich ludzi normalnymi jakoś nie przechodzi mi przez klawiaturę...

Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem, bo napisałem wszystko, co miałem merytorycznego do napisania i nie mam zamiaru babrać się w niemerytorycznym sraczu, który tutaj za chwilę się zrobi.

Tyle na temat i BEZ ODBIORU, bo i tak już do tego sraczu nie zajrzę i niczego nie odbiorę!
 7  
TVP nadaje kontent sformatowany na właściwy target. Taki kontent nie wymaga specjalnego zabezpieczenia przed piractwem, bo przeznaczeniem takiego kontentu jest powszechna dostępność. Odbiór jest możliwy nawet na samodzielnej antenie zrobionej z drutu i wieszaka. A wartość kontentu jest bezcenna: programy patriotyczne, muzyka religijna i takie tam. W sam raz dla lepszego sortu.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhahahahahahahha!!!!!
Wandał Grzegorzowicz 14.08.2018 (16:28:14)
 2  
Wpis z 16:28:14 nie jest moim wpisem. To wpis lewackiego podszywacza, który tylko boleśnie podryguje w rytmie disco polo. Ja nigdy nie dokonałbym wpisu bez wspomnienia, że music być to kontent sparowany, że mam 80" telewizor, że prędzej świnie ujrzą słońce niż ten kontent będzie mnie w stanie ukontentować i że mieszkam na wsi.
Na koniec zaśmieję się konerwatywnie: hahahahaha.
Tak, że aż oplułem swojego laptopa mimo, że nie mam komputera.
Dziamdział Wandalowicz 14.08.2018 (16:39:57)
 2  
Wpis z 16:28:14 nie jest moim wpisem. To wpis lewackiego podszywacza, który tylko boleśnie podryguje w rytmie disco polo. Ja nigdy nie dokonałbym wpisu bez wspomnienia, że music być to kontent sparowany, że mam 80" telewizor, że prędzej świnie ujrzą słońce niż ten kontent będzie mnie w stanie ukontentować i że mieszkam na wsi.
Na koniec zaśmieję się konerwatywnie: hahahahaha.
Tak, że aż oplułem swojego laptopa mimo, że nie mam komputera.
Nie jestem lewackim podszywaczem i nie podszywam się pod ciebie!!!
Ty masz nicka Dziamdział Wandalowicz, a ja mam nicka Wandał Grzegorzowicz. To są dwa różne nicki, dlatego nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek podszywaniu się, a kto twierdzi inaczej, niech się leczy (najlepiej na piętę lub na kolanko, bo na głowę ma już za późno).

Kontent TVP nie wymaga żadnego parowania, bo to nie jest eksluzywny kontent premium z HBO lub Canal+ dla bogaczy z TV 80" w stodole. Kontent w TVP to jest kontent przeznaczony do powszechnej dostępności i nawet największa biedota z czarno-białym Rubinem i anteną zrobioną z drutu i wieszaka ma ustawowe prawo korzystania z tego kontentu!!! Wsadź więc se w d...ę parowanie, bo go nie ma i nie będzie!!!

Ale mnie rozbawiłeś tym parowaniem kontentu TVP!!! Z tego śmiechu nawet tarzałem się pod stołem na brudnej podłodze, tak że już nie trzeba jej odkurzać, bo cały kurz z podłogi mam na swoim ubraniu!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhahahahahahahha!!!!!
Wandał Grzegorzowicz 14.08.2018 (18:06:41)
 1  
TO NIE PIS ODBIERA CI WOLNOŚĆ,TYLKO TVN ROZUM.
 6  
tOP of the tOP - tylko w tv.N
;D

buuuuuuuuuuuuuahahahahahahhahahaha!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3