Łukasz Szewczyk16.08.2018 (19:54)37 komentarzy

Okno otwarte Polsat Sport Premium w UPC Polska. W jakim terminie?

Z okazji uruchomienia nowych kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów siec UPC Polska przygotowała pasmo odkodowane dla swoich abonentów.
Okno otwarte Polsat Sport Premium w UPC Polska. W jakim terminie?
Jak już informowaliśmy, sieć UPC Polska udostępni swoim abonentom całodobowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy PPV, na których transmitowane będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów i spotkania Ligi Europy. Bez reklam i w jakości Super HD.
Już wiadomo, że kanały Polsat Sport Premium wraz z serwisami PPV w ofercie UPC Polska utworzą dodatkowo płatny pakiet Polsat Sport Premium. Sprzedaż pakietu ruszy tuż przed startem kanałów (21 sierpnia). Do tego czasu operator ogłosi oferty sprzedażowe. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dokupienie pakietu do posiadanej oferty będzie wiązało się z wydatkiem nawet do 30 zł miesięcznie.

Dodatkowo, w ramach tzw. "okna otwartego", od 21 sierpnia do 3 września 2018 roku kanały Polsat Sport Premium będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska z pakietami Select i Max; oraz do 5 listopada 2018 roku dla abonentów posiadających pakiet Canal+.

Kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport premium 2 oraz cztery serwisy Polsat Sport Premium PPV będą dostępne w dekoderach Horizon oraz Mediabox na pozycjach od 81 do 86. Kanały dostępne będą także w aplikacji Horizon GO

Komentarze (1 - 10 z 37)

30 złotych?
OK. Zostaję przy Canal+, gdzie z podobną cenę mam premiery filmowe, seriale, sporo piłki nożnej w weekend, a nie tylko dwa razy w miesiącu. :)
 38  
A EAST&WEST NADAL NIE DODAŁO :(
 13  
Liczyłem na podobne rozwiązanie jak w powiązanej kapitałowo nc+ (bezpłatny dostęp do końca 2018 r dla posiadaczy opcji Canal+)
 9  
A vectra milczy . Chcemy w naszym zakładzie psychiatrycznym Polsat hd
 3  
@zluzuj majtasy?a nie przypadkiem [email protected]ądny?:)))Ale sobie następny nick wybrałeś:)))
 3  
W vectrze jak zwykle cisza, masakra jakaś.
 7  
VECTRA "zapadła w sen "zimowy", jeśli chodzi o nowe kanały.
 3  
Podobno 29.90 zł mce
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
TAK PŁAĆMU ZA SPORT 15 RAZY PO 30 pln
no masakra normalnie
e Polaki głuptaki
Polsat Sport
Polsat sport PREMIUM
Polsat sport super duper PREMIUM
Polsat sport super PLUS PREMIUM
Polsat SUPER DUPER EXTRA PREMIUM HD GALAKTYCZNE
i każdy kanał po 30 PLN a aaaaa
no i jeszcze PPV po 40 PLN
no i gitara zarabiamy jak trzeba eh
 40  
W nc+ promocja co mają Canal+ to PSP za darmo do końca roku w UPC promocja dla wszystkich abonentów PSP otwarte okno do 3 września a w Netii promocja dla stałych abonentów tylko po 40 złotych miesięcznie PSP
!? sam Polsat promocja bez promocji !?
 11