Łukasz Szewczyk20.08.2018 (12:55)3 komentarze

Beata Pawlikowska w Radiu Kolor

Beata Pawlikowska powraca na fale eteru. Od września 2018 roku będzie prowadziła swój autorski program w Radiu Kolor.
Beata Pawlikowska w Radiu Kolor / Fot. Radio Kolor
Beata Pawlikowska w Radiu Kolor / Fot. Radio Kolor
Audycja "Blondynka w podróży" zadebiutuje na 103 FM 2 września 2018 roku i będzie nadawana w niedziele o godz. 10:00. W ciągu dwóch godzin Beata Pawlikowska zaprosi na niepowtarzalną podróż w świat muzyki, światowej kultury, wartościowego dialogu i pięknych emocji. Nie będzie to jednak typowa audycja, z której słynie dziennikarka. Ważnym elementem programu będzie muzyka, za której dobór będzie współodpowiedzialna jego autorka. We wrześniu ruszy kampania promująca program obejmująca nośniki mobilne, kina, prasę oraz internet.
- Zapraszam na mój nowy program! Będę opowiadać o podróżach, przygodach i najbardziej fascynujących zakątkach świata, do jakich dotarłam. O niezwykłych książkach i filmach, jakie przeczytałam i obejrzałam. O zdrowym jedzeniu i stylu życia. I o tym jak znalazłam w życiu szczęście i równowagę. Będą siłownie umysłowe z nagrodami, moje ulubione piosenki i dużo pozytywnej energii. Zapraszam w każdą niedzielę od 10 rano do Radia Kolor na 103 FM oraz na radiokolor.pl. Do usłyszenia - zachęca Beata Pawlikowska.

Beata Pawlikowska powraca do Koloru po 23 latach. Ze stacją była związana w jej początkowym okresie - w latach 1993-1995.

Dzień po debiucie "Blondynki w podróży" ruszą nowości w innych pasmach programowych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Pani Beato, nie chcemy Pani słuchać w żadnym radiu. Proszę nie niszczyć fajnego Radia Kolor, tak jak zniszczyła Pani Radio Zet konkursami fikcyjnymi robionymi pod swoich znajomych, którzy dostawali od Pani prezenty co tydzień. Proszę wrócić do podróży po świecie i odzyskać partnera a nie szukać pocieszenia w rozgłośniach radiowych, no chyba że założy Pani radio internetowe. Proszę słuchaczy o to, żeby też protestowali i nie pozwolili tej Pani wrócić do radia.
 11  
Nieźle! Może nawet Cejrowski powróci ze swoją sobotnią audycją.
 4  
Stara dupa się z niej zrobiła...Becia już gilfetka.
 0