Łukasz Szewczyk20.08.2018 (14:11)17 komentarzy

UPC: Szybszy internet, więcej kanałów HD w pakietach Select i Start na stałe

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza zmiany w swojej ofercie.
Siedziba UPC
UPC Polska wprowadza kolejne zmiany w swojej ofercie. Pierwsze z nich dotyczą abonentów telewizji cyfrowej. Niższy pakiet Select został wzbogacony o 7 kanałów HD, które do tej pory były częścią wyższego pakietu Max.
Od 20 sierpnia 2018 roku ofertę pakietu Select na stałe poszerzyły kanały: Nowa TV HD, Zoom TV HD, Metro HD, WP HD, Stars TV HD, Power TV HD oraz Fashion TV HD. Łącznie w pakiecie Select znajduje się 115 kanałów, w tym 78 kanałów HD

Zmiany objęły także pakiet Start HD, który został wzbogacony m.in. o kanały telewizji naziemnej w jakości HD i nie tylko. Obecnie pakiet liczy 50 kanałów, w tym 29 kanałów HD.

UPC wprowadza także zmiany z ofercie internetowej. Także od 20 sierpnia 2018 roku w ofercie operatora dostępne są nowe prędkości internetowe: 150 Mb/s (zamiast 120 Mb/s) oraz 300 Mb/s (zamiast 250 Mb/s). W ofercie dostępny jest także internet o prędkości 500 Mb/s. Usługa dostępna jest solo bądź w pakiecie z telewizją i/lub telefonem.

Wraz ze zmianami operator zaplanował migrację obecnych klientów z oferty 60 Mb/s do 150 Mb/s.

Jednocześnie od dzisiaj dostępna jest nowa promocja na internet dla studentów (i nie tylko) z krótką umową oraz podstawową TV w cenie.

Komentarze (1 - 10 z 17)

A może i tak eleven 4 by wprowadzić do upc
 9  
ok zaspokoili Klientów pakietów "select" i "start" a jakie korzyści i nowości czekają na abonentów wyższego pakietu ???
 18  
A kiedy w pakiecie Start MUX8? Że już o braku zawartości z lokalnych dvb-t nie wspomnę, bo w zależności od regionu kraju różnie z tą ofertą jest.
 5  
Może też pora pomyśleć nad zmianą dekoderów w multiroom na nowe w stylu "horizonta"
 2  
Jak dla mnie, jedyne braki w UPC to: Eleven 4 HD, 13 Ulica HD i Sci Fi HD. A co do pakietu Select HD. Jakie to nowości? Jałmużna z MUX-8?
 9  
A GDZIE AMC HD,,,POLSAT DOKU HD,,H2 HD,,,,,,TYM INTERNETEM JUZ ZYGAC SIE CHCE
 16  
Ale mi dogodzili, właśnie złożyłem wypowiedzenie w Netii żeby przejść na 60Mb/s za 49 zł ,a tu taki prezent 150Mb/s łoo jee
 3  
Faktycznie. Przeoczyłem H2 HD i Polsat Doku HD. Też są wartościowe.
 8  
A jakieś zmiany w pakiecie Start (nie Start HD)? Tam nawet kanałów z ogólniedostępnego Mux-8 nie ma!
 6  
te kanały z MUX 8 to DNO i tona mułu z milionem reklam !!! nie warto o nich mówić ...
 5