Łukasz Szewczyk05.12.2006 (17:40)7 komentarzy

South Park w Comedy Central

Dobra informacja dla wszystkich fanów serialu "South Park". Od 24 grudnia 2006 roku emisję tej kreskówki rozpocznie komediowy kanał Comedy Central.
Pierwsze premierowe odcinki Comedy Central wyemituje 24 grudnia o godz. 22.00 i 22.30, kolejne 25 i 26 grudnia, a następne od 29 do 31 grudnia. Ostatni dzień 2006 roku to aż 3 godziny z przyjaciółmi z miasteczka "South Park".
Od nowego roku "South Park" od poniedziałku do piątku o godz. 22.35. Pięć premierowych odcinków tygodniowo. We wtorki i środy po dwa dziennie.

"South Park" powstał w 1997 roku. Autorami tego serialu jest dwóch studentów, Matt Stone i Trey Parker z Uniwersytetu w Colorado. Ich pierwszym projektem był film animowany "Jezus kontra bałwan". Po jego sukcesie stworzyli "South Park".

"South Park" to serial stworzony z myślą o dorosłych, porusza wiele drażliwych tematów jak religia, polityka, mniejszości, które przedstawia w prześmiewczy sposób, szydząc z wszelkich bieżących wydarzeń. Bohaterowie nie oszczędzają także sławnych i bogatych, czyli głównie gwiazd Hollywood, którym nie zawsze to się podoba. Niedawno swoją rolę w jednym z odcinków serialu głośno oprotestował Tom Cruise.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Wspaniała pora na start
 0  
ja chce the simpsons albo futurame south park jest juz na mtv
 0  
fajnie by było jakby by byl po polsku
 0  
JUPI! Chyba kupuje "n",,,
 0  
z polskim dubbingiem
 0  
Byleby nie byl po polsku! 90% South Parku to wlasnie przekomiczna gra slow. Jesli wogole to oby byl z napisami...
 0  
oby nie było lektora... teraz MTV Polska zaczęło puszczać South Park z lektorem - zgłupieli do reszty... a jak wiadomo Comedy Central jest produkowane przez MTV :/
 0