Łukasz Szewczyk29.08.2018 (12:56)brak komentarzy

Ogólnopolska premiera serialu "Przyjaciele z Wonderland" w Stopklatce TV

Stopklatka TV, jako pierwsza telewizja w Polsce, zaprezentuje australijską serię "Przyjaciele z Wonderland". Pełną humoru i emocji opowieść o ludziach, dla których przyjaźń to przepis na szczęście.
Ekipa serialu "Przyjaciele z Wonderland"
We wrześniu Stopklatka TV kontynuuje emisję superprodukcji "Wikingowie" i serialu kryminalnego "Klara i wszystko jasne". Jako pierwsza telewizja w Polsce zaprezentuje również serial "Przyjaciele z Wonderland". To solidna dawka humoru, emocji, dramatów i wzruszeń, rozgrywających się w niezwykłej scenerii malowniczego wybrzeża Sydney. Fabuła przedstawia perypetie grupy znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji Wonderland. Kawaler Tom panicznie boi się zaangażować w związek, jest jednak zauroczony siostrą swojego przyjaciela - Mirandą. Różnice w poglądach na rodzinę, finanse i karierę wywołują zamieszanie w życiu nowożeńców Steve'a i Dani. Rob oraz jego żona Colette wydają się parą doskonałą - ale i oni mają swoje kłopoty. Z kolei zasadnicza prawniczka Grace poznaje latynoskiego uwodziciela. Każde z nich pragnie życia bez zobowiązań, a jednocześnie bliskości, co trudno czasami ze sobą pogodzić. "Przyjaciele z Wonderland" to serial o współczesnych 30-, 40-latkach oraz pułapkach przyjaźni, miłości i kariery.
Serię wyprodukowano w latach 2013-2015, a zdjęcia kręcono w Sydney. Co ciekawe, rezydencja Wonderland istnieje naprawdę, została wybudowana w 1922 roku, a jej prawdziwi lokatorzy też się przyjaźnią

Serial "Przyjaciele z Wonderland" będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 17:05 (od 3 września 2018 roku) na antenie kanału Stopklatka TV.

We wrześniu Stopklatka TV zaprezentuje również popularną serię fantasy "Przygody Merlina" - pełną magii i tajemnicy opowieść luźno opartą na mitach o czarodzieju Merlinie i królu Arturze. W serialu Merlin jest jeszcze chłopcem, kiedy zaprzyjaźnia się z synem panującego władcy, Arturem. "Przygody Merlina" będą emitowane w niedziele w popołudniowym paśmie filmowym, a pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 2 września o godz. 13:00.