Łukasz Szewczyk29.08.2018 (23:48)6 komentarzy

Kabaret na żywo według Paranienormalnych jesienią w Polsacie

Jesienią flagowe kabaretowe show telewizji Polsatu przejdzie lifting.
Kabaret na żywo
W roli gospodarzy każdego odcinka "Kabaretu na żywo" wystąpią Paranienormalni, czyli Robert Motyka i Michał Paszczyk. Niezmiennie na scenie zobaczymy najlepsze polskie składy kabaretowe m.in: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Smile czy Łowcy. B. Nie zabraknie również błyskotliwych indywidualistów kabaretowej sztuki - Artura Andrusa, Katarzyny Pakosińskiej, Ewy Błachnio, Cezarego Pazury czy Jerzego Kryszaka. W tym sezonie kabareciarze w krzywym zwierciadle humoru spróbują zmierzyć się z przywarami i zaletami typowego Polaka.
"Kariera po polsku", "Polak na wakacjach", "Polskie wesele" oto niektóre z tematów bliskie sercu każdego Polaka, z którymi zmierzą się artyści w "Kabarecie na żywo według Paranienormalnych". Jesienią każdy odcinek show otworzy kabaretowa gwiazda w muzycznym coverze do polskiego lub światowego hitu. Gospodarze programu Kabaret Paranienormalni co tydzień przygotują i przedstawią premierowy skecz nawiązujący do tematu odcinka. Stałym gościem cyklu będzie Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru, który pokaże kilka swoich zaskakujących wcieleń. Jeszcze we wrześniu w programie w nowej, typowo kabaretowej roli zadebiutuje Sławomir oraz aktorzy - zanany z doskonałych komediowych występów u boku Paranienormalnych Michał Czernecki oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

"Kabaret na żywo według Paranienormalnych" w niedziele o godz. 21.00 (od 9 września 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Bez Kwiatkowskiego to już nie to samo!
 8  
Śmieszne jest może 20% tych programów, a publiczność ciągle śmieje się jak głupi do sera.
 6  
A w pisdzielskiej kurwizji chyba już w ogóle nie ma (premierowych) kabaretów! ;) Wszystko przejęły normalne stacje komercyjne! TVPiS ratuje się już tylko powtórkami ;)

Zabawne było, jak Polsat puszczał premierowy kabareton z Koszalina, a w TVPiS w tym samym czasie też leciał kabareton z Koszalina, z tym że powtórkowy sprzed kilku lat! Buuuuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!!

Brawa dla komercji. Stacje komercyjne zmiotły TVPiS i udowodniły, że bez tzw. mediów narodowych da się żyć. Tyle w temacie.

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
@fałszywka dżony bi,po co ci kabaret w tvp?Jak chcesz oglądać kabaret to wystarczy,że włączysz tvn tam go puszczają 24h na dobę:))))
 3  
Bez Igora Paranienormalni są tylko normalnymi obywatelami Polski.
 6  
kabarety już się wypaliły - teraz to DNO + milion reklam, zgadzam się z kolegą @paw

w tym czasie wolę obejrzeć Planete+ lub arte :)) polecam !!
 4