Łukasz Szewczyk30.08.2018 (10:33)15 komentarzy

Jesień w Polsacie: Cztery nowości i powroty sprawdzonych hitów

Telewizja Polsat do jesiennej ramówki wprowadza cztery nowości. Wśród nich taneczne show "World of Dance", reality-show "Lepiej późno niż wcale", show "Śpiewajmy razem. All Together Now" oraz nowy serial kryminalny "Ślad". Wracają także sprawdzone pozycje.
Polsat HD
Największą nowością Polsatu będzie taneczne widowisko "World of Dance - Polska" (emisja w piątki, godz. 20.00, od 14 września). O miano najlepszego tancerza oraz 100 tysięcy dolarów powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów. Uczestników oceni trzyosobowe jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski oraz Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie. Więcej o programie TUTAJ

Kolejną rozrywkową nowością będzie program muzyczny "Śpiewajmy razem. All Together Now" (środa, godz. 20.30, od 5 września). Show opiera się na jednym prostym założeniu - zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Prowadzącym jest artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt - Ewę Farną. Więcej o programie TUTAJ.
Rozrywkową nowością jest także reality-show "Lepiej późno niż wcale" (piątek, godz. 21.35, od 14 września). Pięć kompletnie różnych osobowości i pięć różnych charakterów - razem tworzą niepowtarzalny team, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia. Więcej o programie TUTAJ.

Listę jesiennych nowości Polsatu zamyka polski serial kryminalny "Ślad" (wtorek, godz. 20.05, od 18 września). Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad. Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu "Ślad". Więcej o serialu TUTAJ.

Na antenę Polsatu powraca jubileuszowa, dziesiąta edycja muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo" (sobota, godz. 22.05, od 8 września). Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich aktorskich i wokalnych możliwości. Będą to: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z "Łobuzów". Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami.

Niedzielne wieczory nadal będą należały do kabaretów. W roli gospodarzy każdego odcinka "Kabaretu na żywo" (niedziela, godz. 21.00, od 9 września) wystąpią Paranienormalni, czyli Robert Motyka i Michał Paszczyk. Niezmiennie na scenie zobaczymy najlepsze polskie składy kabaretowe m.in: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Smile czy Łowcy. B. Nie zabraknie również błyskotliwych indywidualistów kabaretowej sztuki. Więcej o zmianach TUTAJ.

Jesień w Polsacie to także druga odsłona "The Story Of My Life. Historia naszego życia". W drugiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego życia wystąpią: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Sławomir z żoną Kajrą.

Stacja nie zapomina także o fanach seriali. Widzowie Polsatu będą mogli oglądać trzeci sezon serialu "W rytmie serca" (niedziela, godz. 20.00, od 2 września). Tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. Kłopoty - nie tylko sercowe - to niemal specjalność niektórych mieszkańców Kazimierza.

Jesienią w Polsacie dwunasta seria przebojowych "Przyjaciółek" (czwartek, godz, 21.10, od 6 września). Czy Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę czekają niespodziewane zmiany w życiu? Tytułowe przyjaciółki mogą na siebie liczyć w najcięższych chwilach i z właściwym sobie poczuciem humoru przezwyciężają wszelkie trudności. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" emocji nie zabraknie. Więcej o nowym sezonie TUTAJ.

Po przerwie powraca serial "Świat według Kiepskich" (środa, godz. 20.00, od 5 września). W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" to kolejna porcja zabawnych i tak abstrakcyjnych sytuacji, o których "nie śniło się nawet fizjologom".

Na widzów czekają także premierowe odcinki serialu "Pierwsza Miłość" (poniedziałek-piątek, godz. 18.00, od 3 września), które zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów.

Powraca także "Nasz nowy dom" (czwartek, godz. 20.00, od 6 września). Nieustannie od ponad 5 lat Polsat stara się uczynić lżejszym życie ludzi, których trudne warunki mieszkaniowe i często dramatyczna sytuacja materialna nie pozwala na normalność. Pomaga, stawiając zawsze na pierwszym miejscu dobro dzieci i rodzin. Dzięki nowym, ciepłym i bezpiecznym domom i mieszkaniom nasi bohaterowie niejednokrotnie odmienili swoje życie. Jesienią ekipa odwiedzi m.in świętokrzyskie i Mazury.

Jesień w Polsacie to także wydarzenia sportowe oraz premiery filmowe. Stacja nie zapomina także o publicystyce. Widzowie będą mogli oglądać magazyn "Interwencja" oraz "Państwo w państwie" (niedziela, godz. 19.30).

Komentarze (1 - 10 z 15)

Świetna oferta. Przynajmniej widz może się rozerwać i wprawić siebie w dobry nastrój oglądając pozycje programowe Polsatu. Bo oglądając pisdzielską kurwizję (TVPiS) można tylko wpaść w głęboką depresję. Najbardziej depresyjne są wszystkie te tzw. programy religijne - załamka na całego!!! Nie lepsze są też programy pseudopatriotyczne czy programy historyczne z jedynie słuszną wersją historii według PiSuaru... TVPiS- telewizja dla masochistów i ciemnego ludu. Polsat - telewizja dla ludzi radosnych, optymistycznie nastawionych do życia!!!

Polsat liderem oglądalnosci w DVB-T - i tyle w temacie!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 20  
Nie odpuszczę!
Będę się pod ciebie podszywał i pisał różne bzdury! :D :D :D
no widzę zjebie, widzę! ;D


Proponuję założyć stowarzyszenie skrzywdzonych przez johnegoB ;D
Będzie ono skupiać nieudaczników z M2, którzy z braku argumentów,
pogrążeni w rozpaczy, podszywają się pod każdego, kto im ostro dop**przy ;D


#POkrzywdze.Ni

buuuuuuuuuuuuahahhahhahahahaha!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2  
I znowu ten Świat Według Kiepskich serial jest po prostu skierowany do kiepskich
 7  
Ta stacja z każdym sezonem pada na twarz, niczym Trzaskowski vel. Słodowy z każdym sondażem.
 5  
A coś będzie nowego poza śpiewaniem i tańczeniem, dla widzów, którzy nie cierpią oglądania tańczących i śpiewających prawie już na każdym z kanałów TV?
 21  
A coś będzie nowego poza śpiewaniem i tańczeniem, dla widzów, którzy nie cierpią oglądania tańczących i śpiewających prawie już na każdym z kanałów TV?
Będzie jeszcze gotowanie, telenowele i paradokumenty. Czyli podobnie jak w TVN.
 13  
no widzę zjebie, widzę! ;D


Proponuję założyć stowarzyszenie skrzywdzonych przez johnegoB ;D
Będzie ono skupiać nieudaczników z M2, którzy z braku argumentów,
pogrążeni w rozpaczy, podszywają się pod każdego, kto im ostro dop**przy ;D


#POkrzywdze.Ni

buuuuuuuuuuuuahahhahhahahahaha!!!

Szambem pisowskim jesteś i szambem pisowskim zawsze będziesz! :D :D :D A podszywać się pod takie szambo i pisać różne bzdury to jest bezcenna przyjemność :D :D :D

I proszę mi nie ubliżać, bo poszczuję cię kotem! Ugryzie cię w kolanko, a może też w Piętę :D :D :D

Buuuuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 6  
Daj spokój mordo ty moja ;D Obaj wiemy, że nie o przyjemność tu chodzi, tylko o twoją bezradność! ;D Jesteś sfrustrowanym, przegranym ciamajdanem-ciamajdanów ;D Zebrałeś ode mnie tyle kopów, że już nikogo nie dziwi twój przewlekły ból d. ;D Reprezentujesz dno internetu, "darkfuckmind" pierwszego sortu! Niżej już upaść nie można! ;D

buuuuuuuuuuahahahahaahahah!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2  
Wielka szkoda, że Polsat nie postawił na 2 sezon "Wyspy Przetrwania". Mi się takich zmagania oglądało dobrze.
 12  
a kiedy Polsat Reklama HD oraz 4K Ultra HD ??
 10