Łukasz Szewczyk30.08.2018 (17:21)2 komentarze

"Tylko dobra muzyka" jesienią w Radiu Złote Przeboje. Chajzerowie z loterią "Graj o całość"

W poniedziałek (3 września 2018 roku) Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom udział w loterii "Graj o całość", którą poprowadzą Zygmunt i Filip Chajzerowie. Nowością w jesiennej ramówce stacji będzie "Dobra impreza z Radiem Złote Przeboje", na antenie pojawi się też nowe hasło pozycjonujące stacji "Tylko dobra muzyka" i - jak zawsze - mnóstwo muzyki.
"Tylko dobra muzyka" jesienią w Radiu Złote Przeboje. Chajzerowie z loterią "Graj o całość"
Jesienią Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy do zabawy w loterii "Graj o całość" prowadzonej przez Zygmunta i Filipa Chajzerów. Od poniedziałku do piątku do wygrania będą tysiące złotych - w puli nagród jest 500 tys. zł. Do zabawy można się będzie włączyć, wysyłając SMS pod wskazany numer.
Od 3 września stacja będzie nadawać program według jesiennej ramówki. Na poranną audycję zaproszą słuchaczy (od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 10:00) Kamil Baleja, Karolina Wasielewska i Piotr Jaworski. Kolejne pasmo - w godz. od 10:00 do 14:00 - poprowadzi Jerzy Telesiński, a audycję popołudniową (od 14:00 do 18:00) - Tomasz Florkiewicz. Nowością będzie m.in. zabawa "Damy radę," w której Tomasz Florkiewicz pomoże słuchaczom załatwić rozmaite sprawy.

Na antenę powrócą również audycje Marzeny Rogalskiej i Odety Moro, ale w nieco zmienionych godzinach. Od weekendu 8-9 września "Rogalska od kuchni" będzie nadawana w niedziele od 14:00 do 16:00, a "Najlepszy weekend" Odety Moro - w soboty i niedziele od 10:00 do 14:00.

W jesiennej ramówce stacji zadebiutuje audycja "Dobra impreza z Radiem Złote Przeboje". Jej głównymi bohaterami będą słuchacze i imprezowa muzyka - audycji będzie można słuchać w każdą sobotę od 20:00 do 01:00 w nocy. Radio Złote Przeboje zmieni również hasło pozycjonujące stację - od 3 września będzie to: "Tylko dobra muzyka".

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na jej antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. aż po współczesne oraz uznane klasyki z lat 60. i 70.

Komentarze (1 - 2 z 2)

uczestnik1 i uczestnik2 = Hipnoza x2 ;D Będzie się działo!

buuuuuuuuuuuahahahahahahaahahah!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2