Łukasz Szewczyk31.08.2018 (16:50)brak komentarzy

Igor Zalewski w Super Expressie

Igor Zalewski został stałym felietonistą Super Expressu. Jego teksty będą publikowane w każdy poniedziałek, począwszy od 3 września.
super express
- Bardzo się cieszę, że Igor dołącza do naszej redakcji. To jedno z najlepszych piór w Polsce, wnikliwy obserwator, rozważny komentator i świetnie poinformowany dziennikarz. Będzie miał pełną swobodę w swojej rubryce. Wierzę, że Czytelnicy Super Expressu będą co tydzień czekali na jego teksty - mówi Grzegorz Zasępa, redaktor naczelny Grupy Super Express.
Igor Zalewski współtworzył wraz z Robertem Mazurkiem rubrykę satyryczną "Z życia koalicji, z życia opozycji", która ukazywała się przez 20 lat na łamach różnych tytułów prasowych. Autorzy rubryki stworzyli nowy charakterystyczny model pisania, który znajduje wielu naśladowców. Obecnie Igor Zalewski pisze felietony o tematyce rodzinno-obyczajowej dla tygodnika "Do Rzeczy" oraz felietony podróżnicze dla miesięcznika "National Geographic Traveler". Prowadzi także Fundację Akademia Retoryki Igora Zalewskiego, której ideą jest podnoszenie poziomu języka debaty publicznej.

Felietony Igora Zalewskiego będą dostępne zarówno w wydaniu drukowanym, jak i w serwisie internetowym Super Expressu. Stałymi felietonistami tytułu są także: Leszek Miller, Łukasz Warzecha, Adrian Zandberg, Tadeusz Płużański, Janusz Korwin-Mikke, Wiktor Świetlik.