Łukasz Szewczyk03.09.2018 (13:46)2 komentarze

Nowe twarze jesienią w serialu "M jak miłość" w TVP2

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu "M jak miłość".
"M jak miłość"
Do obsady dołączy Rafał Szatan. Znany muzyk wcieli się w Eryka - pianistę, którego Asia pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę. Mężczyzna od razu zacznie Chodakowską adorować, ale na Wietrznej będzie miał konkurenta - Michała (Paweł Deląg). Bo pisarz też otoczy Asię opieką i zrobi wszystko, by się do atrakcyjnej sąsiadki zbliżyć. Którego z wielbicieli wybierze w końcu Joanna... I czy naprawdę jest gotowa, by zapomnieć o Tomku?

Poza tym, w Grabinie pojawi się Stefan Friedmann! Popularny aktor i satyryk zagra Józefa Modrego - dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego. Senior przyjedzie specjalnie na wieś, by przyjaciółkę odwiedzić, ale na miejscu trafi pechowo na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). I to spotkanie zakończy się dla niego prawdziwą traumą.
W nowym sezonie do Polski przyleci Agata, siostra Artura Rogowskiego (w tej roli po raz pierwszy Katarzyna Kwiatkowska, która popularność zdobyła m.in. wykonując świetne parodie w programie "Szymon Majewski Show"). Lekarka postanowi zostać na stałe w Grabinie - i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. Mostowiacy z radością przyjmą ją do rodziny...

Premierowe odcinki serialu "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20.55 (od 3 września 2018 roku) na antenie TVP2.

Jaka będzie jesień w TVP2?

Komentarze (1 - 2 z 2)

w Modzie na Sukces więcej się działo niż w tym nudnym serialu.
 1  
Z cyklu RODZINA NA SWOIM

msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szwagier-premiera-dostał-posadę/ar-BBMR7rs?MSCC=1536073281&ocid=spartandhp
PISgromca totalnie rozpasanej władzy 4.09.2018 (17:05:38)
 2